ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מה מכסה ביטוח חובה

תאונות הדרכים מהוות, לצערנו, חלק בלתי נפרד משגרת יומה של מדינת ישראל; ואכן, תאונות על הכביש הינן שכיחות ביותר בכל הנוגע לארצנו הקטנה והצפופה, תוך שכמותן היחסית עומדת על בין הגבוהות בעולם. המלחמה בתאונות הדרכים הולכת והופכת לקיצונית עם השנים, אך השיפור המאפייני הנהיגה הישראלית עודו רחוק מלהיות מספק. לאור זאת, ישראל רואה כהכרח את הבטחת התנאים הסוציאליים המתאימים עבור כל אדם שנפגע במהלך תאונה- ומתוך כך יצרה את פונקציית ביטוח החובה לרכב.

מהו ביטוח החובה לרכב?

ביטוח החובה לרכב, פשוטו כמשמעו- פוליסה המחייבת כל נהג ונהג המבקש לעשות שימוש בכבישיה של ישראל באמצעות רכב ממונע. פוליסת החובה מעניקה לכל אדם הנפגע בתאונת דרכים, בין אם מדובר בנהג, נוסע או הולך רגל- את הטיפולים הראויים לשם החזרתו האופטימלית והמהירה לשגרה. יצוין, כי על אף שביטוח החובה הינו נדרש, מחיריו אינם קבועים ונעים בהתאם לתנאיהן של חברות הביטוח השונות.

מה מכסה ביטוח חובה?

כאמור, ביטוח החובה לרכב מכסה כל פגיעה, נפשית וגופנית כאחד, העלולה להיגרם עקב תאונת דרכים. בפועל, אדם הרוכש פוליסת חובה הינו מבוטח למול כלל הנזקים שעלולים להיגרם לו בתאונה, ובמקביל מבטח כל אדם אחר- נוסע, נהג אחר או הולך רגל- העלולים להיפגע בעת נהיגתו. כך, בעת תאונה יפוצו בעל הפוליסה והנהג עבור כל סכום שיהיו חייבים לשלם במקרה של חבלה פיסית, מנטלית או חלילה מוות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר