ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סקר השוואת מחירי ביטוח רכב פברואר 2013

ידוע, כי יש להתחשב בנתונים של כל השחקנים בקבוצה על מנת להרכיב את הפרופיל המאפיין שלה. מסיבה זו, בביטוח רכב גיל הנהג הוא גורם מגביל במחיר, המשמעות היא שנהג בן 18 הוא נהג צעיר, ובמקרה שלנו – גם חסר ניסיון. המשמעויות הן רבות, בעיקר בהקשר של המחיר שיאלץ לשלם לחברת הביטוח. השחקן בן ה- 18 עדיין לא מחזיק ברישיון ("תעודת השחקן" שלו) מעל לשנה, ולכן גם הפרמטרים של תביעות ביטוח למיניהן או שלילות רישיון מראים שעברו חף מתביעות או משלילה.

המחירים יחסית יקרים
מחיר ביטוח חובה לנהג חדש וצעיר הוא מחיר יקר; מצד אחד, חברת הביטוח לוקחת "הימור" מסוים שהיא מצרפת את השחקן הבלתי מנוסה בכבישים אל שורותיה, אולם היא מוכנה לגבות אותו פיננסית אילו יקח חלק באחריות – ישלם יותר מלכתחילה. המחיר הנמוך ביותר שיוצע לו יהיה 3,060 ₪ בחברת מגדל, כשההפרשים בין הצעת חברת ביטוח אחת לשניה נעים בין 8 שקלים ל- 178 שקלים ביניהן, והמחיר היקר של הפוליסה עומד על 3,608 בחברת ביטוח מנורה מבטחים וביטוח חקלאי.

מדוע המחיר יקר?
החל משנות האלפיים, מחירי הביטוח על סוגיו כבר אינם אחידים, אלא מתומחרים על ידי אקטוארים ומושפעים מסטטיסטיקות ומנתונים יום יומיים שקשורים לנתוני הנהג ולרכב המבוטח. ביטוח נהג צעיר וגם ביטוח נהג חדש אלו שני ביטוחים שמתומחרים יותר יקר משום שהסטטיסטיקה מראה שאלו הנהגים שמבצעים יותר תאונות דרכים קטלניות.

מחשבון ביטוח חובה מסייע במתן מחירים אונליין
מחשבון ביטוח חובה לרכב מקנה את עלויות ביטוח רכב חובה כפי שהן מעודכנות בכל רגע ורגע – גם נציגי השירות של חברות הביטוח יעניקו את אותה ההצעה בדיוק על פי אותו המחשבון. לא ניתן לרכוש את הפוליסה באמצעות האתר אלא טלפונית, ובאותה ההזדמנות רצוי לשאול גם על תקרת הביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר