ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

עלות ביטוח רכב לנהג צעיר

בביטוח רכב אמורים לחול תנאים מסוימים, על מנת שחברת הביטוח תפעיל את הפוליסה, והפעלת ביטוח רכב בזמן אמת תניב גם תוצאות ופיצויים. כשמדובר בנהגים חדשים, הפוליסה חייבת לכלול את המאפיינים שלהם – לרבות ביטוח חובה, מקיף וביטוח צד ג´. כשרוצים להפעיל את הפוליסה בדר כלל יש לשלם השתתפות עצמית כתנאי, ולקבל את ההחזר כשמדובר בסכומים גבוהים יותר מדמי ההשתתפות העצמית. נהגים צעירים בין הגילאים 17-24 חייבים בביטוח בעלות גבוהה יותר ביחס לנהג ותיק, אולם ניתן "לעקוף את המערכת" בגילאי 22-24 אילו עושים השוואת מחירים ומוצאים חברה שבה הנהג לא מוגדר כצעיר.

הסדרים ואפשרויות להוזיל את הביטוח לרכב
ניתן למצוא ביטוחי רכב לצעירים אשר בהם נהג צעיר מוגדר רק עד לגיל 21. במצב כזה, שווה לבטח אצל חברות אלו – וזה אומר שצריך להשוות מחירים. בנוסף, ניתן לרכוש ביטוח רכב קולקטיבי או להסתמך על הסדר של חברת הביטוח מול מוסך הסדר, כלומר – לתקן את הרכב באותו המוסך ולזכות בהנחה.

איך בודקים את המחיר?
את המחיר ניתן לבדוק באינטרנט – כל עוד מדובר בביטוח חובה המחירים מוצגים אונליין מן הזול אל היקר. בביטוח מקיף וצד ג´ צריך להשאיר פרטי התקשרות, ומספר מצומצם של נציגי חברות חוזר אל הלקוח בהצעת מחיר מתחרה. עורכים את הרשומות הנדרשות ומוצאים את הפוליסה המשתלמת.

איך יודעים שהפוליסה טובה יותר?
חשוב להתמצא ולקרוא מדריכים בביטוח רכב. אותם המדריכים מראים עד כמה חשוב להתעמק בפרטים הקטנים שבפוליסה, ושרצוי להגביה את תקרת הביטוח רק כדי לקבל יותר פיצויים בזמן תביעה. תמיד ניתן לפנות למתחרה עם ההצעה הקודמת ולהתמקח, במקרים שונים פשוט מקבלים יותר הטבות באותו המחיר או אפשרות לשלם באמצעות מסרון רק על זמן השימוש, מה שהופך את הפוליסה לטובה יותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר