ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה לרכב – העוגן שלך על הכביש

כשהרכב שלכם על הכביש, הוא יכול להיות החדיש ביותר והבטוח ביותר שבנמצא: מצוין במערכות המיגון והבקרה מהמתקדמות ביותר בשוק הרכב – ושילמתם עליהן ודאי לא מעט כסף. מאידך, כל רכב הוא תבנית פח שעלולה להפגע כתוצאה מתאונה כל שהיא, וגם הנוסעים בו או הולכי רגל שלידו יכולים לפוג ממנו פגיעה, ולעתים – זו עלולה להיות פגיעה קטלנית. לא ניתן לחזות את העתיד באשר לתאונות שהרכב אולי יעשה, אולם ניתן לדעת למה הוא מסוגל, ותפקידו של ביטוח רכב הוא להוביל לכך שלפחות יהיה כיסוי כספי למקרי נזק.

מספר נקודות חשובות בהקשר לביטוח הרכב שלכם
יש שלושה סוגים של ביטוחי רכב, ואתם יכולים לרכוש את כולם. מתוכם, רק אחד הוא ביטוח שחייבים לעשות, והחוק קובע כי נהיגה בלעדיו הוא בגדר בירה פלילית על החוק; זהו ביטוח חובה – כשמו כן הוא. לבד ממנו ישנו גם ביטוח מקיף שיש לו כיסויים נרחבים לגבי פגיעה ברכוש – ברכב עצמו ובמה שבו, וכן ישנו גם ביטוח לצד שלישי.

איך יודעים מה לבחור?
בביטוחי רכב, יש לצאת מנקודת הנחה שהאינטרס של חברת הביטוח הוא להרויח לקוחות שלא יעשו תאונות, אולם יהיו מבוטחים כדי לשלם מדי שנה. מבחינה זו, ישנה הנחה במחיר ביטוח רכב מחודש, אולם לפעמים ישתלם דווקא לעבור מחברת ביטוח אחת לשניה, משום שהחברה המתחרה מעניקה מחירים ותנאים מתחרים.

ביטוח רכב און ליין
יש לעשות ביטוח רכב דרך סוכן ביטוח או ישירות מול חברת הביטוח. הצורה השניה ניתנת לביצוע תוך השארת פרטי התקשרות באתר האינטרנט, או כניסה לאתר של חברת הביטוח והתקשרות עימה. ביטוח רכב דרך האינטרנט נחשב לזול יותר, וכך המבוטח נמצא בקשר ישיר עם חברת הביטוח.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר