ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מהם הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח רכב לנשים?

ביטוחי רכב לנשים נחשבים לזולים יותר, משום שחברת הביטוח מעוניינת באותן הלקוחות. ומדוע? חברת הביטוח מעוניינת למעשה בכל לקוח שמהווה פחות סיכון בעבורה, כלומר – בכל מצב שבו ישנו סיכוי טוב שלא תיפתח תביעת ביטוח רכב מול חברת הביטוח, מקבלים הנחה על ביטוח רכב. במקרה זה, לאור סטטיסטיקות מתמשכות, נשים מעורבות באופן מובהק פחות מאשר גברים בתאונות דרכים קטלניות – עם נפגעים. על כן הן זוכות באופן אוטומטי למחיר נמוך בפוליסה, אלא אם יש נתונים שסותרים את הטענה הזו, ואז המחיר עולה בהתאם.

יש אפשרות להשיג פוליסה בכשליש מהמחיר הרגיל
דווקא כאן, בתחום הרכב, נראה שלנשים ישנו יתרון, ולא מדובר על "אפליה מתקנת", אלא על התמודדות עם הנתונים על פני השטח, וניסיון למשוך ככל הניתן לקוחות לחברת הביטוח שהן נשים. יסכימו עם זה או לא, אלו עובדות. התוצאה היא שהמחיר יכול "לרזות" בכשליש בכל סוג של ביטוח רכב – חובה, מקיף וצד ג´.

נשים מקבלות יותר בביטוח רכב
על מנת להבין מה הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח רכב לנשים, יש להתקשר עם חברת הביטוח, משום שבאינטרנט אין פירוט על כך. את הפירוט יעניק נציג המכירות, שאיתו מתקשרים דרך השוואת מחירים באינטרנט, כלומר – משאירים פרטים באתר וממתינים לנציגים עם הצעת מחיר מתחרה.

שירותים שכדאי להוסיף אם המחיר כבר זול
בביטוח רכב – מי שמשקיע יותר – חוסך יותר, ולפיכך גם מרוויח. אילו משלמים פחות על הפוליסה, אולי רצוי להוסיף עוד כמה שירותים – כמו למשל שירותי גרר ושירותי דרך – שלא לדבר על שירות להחלפת צמיג למשל, שאותו מקבלים חינם כהטבה בחלק מחברות הביטוח. ישנו ביטוח לשבר שמשות, כיסוי שכ"ט עו"ד, דמי איכון פוליסה ועוד רכיבים נוספים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר