ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סקר השוואת מחירי ביטוח רכב ינואר 2013

בכל שנה קבוצות ספורט שוקלות לצרף אל שורותיהן שחקנים שישתלמו להן, שיביאו לרווחים ולתשואות גבוהות. כך גם בין חברות לביטוח רכב. החברות מעוניינות לצרף אל שורותיהן מבוטחים שיהיו שחקנים לטווח הזמן הארוך ואולי אפילו לצרף גם את החברים שלהם, אלו שנוהגים זהיר, ולמבוטחים שאין להם רקע של פציעות – כלומר שלילות רישיון או הרשעות ביטוח, אלו השחקנים המועדפים. כדי להצטרף לקבוצה או לחברת ביטוח בזמן הקרוב ולשלם כמה שפחות, ממש כמו בקבוצת שחקנים אפשר לעבוד באופן ישיר וללא סוכן שחקנים, או סוכן ביטוח.

מי השחקן שלנו לחודש ינואר 2013?
כדי להבין בביטוח רכב – היכן לקנות את הפוליסות חשוב לדעת מי הקבוצות שמשחקות בליגת על השנה. אולי הדרישות מהקבוצה החזקה ביותר גבוהות – וזה עולה במחיר פוליסה יקר, אולם תלוי במקביל מה הנתונים של השחקן. השחקן הנוכחי שלנו הוא נהג בן 22, יש בידו 4 שנים רשיון נהיגה והוא הספיק לעשות בשלוש השנים האחרונות תביעת ביטוח בה הורשע. ברכב שלו ישנו מנוע 1,600 סמ"ק ולפחות כרית אויר אחת.

ביטוח נזקי גוף – בכמה?
אליהו חברה לביטוח תבטח אותו במחיר הזול ביותר: 2,582 ₪. בהמשך, ניתן למצוא מחירי פוליסות במחירים משתנים שנעים עד למחיר של 4,169 ש"ח בחברת איי.די.איי וגם בשירביט – וזאת משום שחברות אלו אינן נוהגות מראש לבטח נהגים בעלי פרופיל כזה.

מה צעד ראשון בחידוש ביטוח רכב?
הצעד הראשון בחידוש הפוליסה יהיה חדשנות וספורטיביות: איך ניתן ללכוד את ההצעה המשתלמת ביותר בביטוח רכב, לשלם פחות ולקבל הרבה יותר? כאשר נהג בן 22 מצטרף לפוליסה קיימת של נהגים ותיקים או שהוא עורך לעצמו בלבד פוליסה, רצוי ללמוד איך ניתן להוזיל את המחירים כמו למשל מציאת חברת ביטוח שנהג צעיר מבחינתה הוא עד לגיל 21, או להצהיר כי מדובר בנהג יחיד.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר