ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

איך להוזיל משמעותית את פוליסת הביטוח?

ביטוח רכב הוא סוג של מעגל בחיים שגם אם הוא ייסגר, תוכלו להיות, לפחות פיננסית, ההוצאות הנלוות לשיקום מתאונת דרכים או לשיפוץ הרכב הן גדולות מאוד ויכול להיות שבן גם בלתי נגמרות. ביטוח רכב מעניק למבוטחים את הביטחון הפיננסי עם ההחזרים עד לגובה של מאות אלפי שקלים. את הביטחון הכלכלי הזה ניתן להשיג רק אם עורכים את הפוליסה לפני שמקרה הביטוח קורה. במידה וישנו מקרה ביטוח שאין לו כיסוי הרי שלא ניתן לבטח בדיעבד, אלא רק את המקרה הבא. מהסיבה הזו, רצוי לעשות את הפוליסה המקיפה ביותר לרכב.

מדי חודש מאות שקלים. האמנם?
מי שמשלם מראש ובמזומן, בדרך כלל מובטחת לו הנה משמעותית בפוליסת הביטוח. על כן, דווקא מי שלא פורס את המחיר לתשלומים יכול להוזיל משמעותית את הביטוח שלו, בכל סוג של ביטוח שבו יבחר. מצד שני, אם אתם רוצים ביטוח רכב זול סעו בזהירות, זוהי הנוסחה המנצחת לפני כל הוזלה אחרת.

איך לגבש את המידע המתקבל מהחברות?
חברות ביטוח רכב יכולות להציע את כל אחד משלושת ביטוחי הרכב, וכדי שלא ללכת לאיבוד, רצוי לארגן רשימה של הפרמטרים שאתם משווים, כלומר – לרשום כל סעיף וסעיף שמתמחרים לכם הנציגים ולשאול ולהתעניין מול הנציגים המתחרים. רצוי לרכוש ביטוח רכב איפה הכי משתלם, ולא איפה שזול.

לקבל שירותים והטבות במחיר מוזל
גם אם תוסיפו הרחבות ביטוח כמו למשל שירותי דרך וגרירה, הרי שאלו ישתלמו יותר מאשר לעשות אותם בחברה חיצונית. הם כל כך זולים, שאין כאן אפילו שאלה, זה כדאי ביותר. חשוב לוודא שדמי ההשתתפות זולים וגם בזמן הפעלת פוליסת ביטוח הם לא גבוהים מדי. כמו כן היו קשובים למבצעים נוספים שמעוניינים לצרף לכם.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר