ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח חובה בתשלומים

זה לא מכבר שתאונות הדרכים מהוות חלק בלתי נפרד מנופיה של מדינת ישראל הקטנטנה והצפופה; ואכן, תאונות הדרכים בארצנו הינן שכיחות ביותר ואחוזם היחסי הינו מהגבוהים בעולם. העיסוק בתופעה מדאיגה זו, הידוע בכינויו כמלחמה בתאונות הדרכים, הולך וגובר עם השנים תוך שהינו "תוקף" את כלל אמצעי התקשורת ורווח בקרב מגוון גופים ממשלתיים, אך השיפור במאפייני הנהיגה הישראליים עודנו רחוק מלהיות אידיאלי. על כן, בכדי להבטיח את התנאים הסוציאליים ההולמים עבור כל אדם שנפגע במהלך תאונת דרכים- נוצרה פונקציית ביטוח החובה לרכב.

מהו בעצם ביטוח חובה לרכב?
ביטוח החובה לרכב, כשמו כן הוא- מחייב כל נהג ונהג המבקש לנסוע בכבישי ישראל. פוליסת החובה "מכסה" על כלל הפגיעות, גופניות ונפשיות גם יחד, העלולות להיגרם כתוצאה מתאונת דרכים; זאת, כאמור, בכדי להבטיח מתן טיפול סוציאלי מתאים עבור כל אדם המעורב, חלילה, בתאונת דרכים. אדם הרוכש ביטוח חובה לרכב הינו מבוטח מפני הנזקים הכרוכים בתאונה ובמקביל מבטח כל אדם אחר- הולך רגל, נוסע או נהג אחר, העלולים להיפגע עקב נהיגתו.

כיצד ניתן לרכוש ביטוח חובה בתשלומים?
מרבית חברות הביטוח וסוכני הביטוח העוסקים בתחום הרכב מציעים פוליסות חובה הנפרסות לתשלומים נוחים, על פי צרכיו ודרישותיו של הרוכשים אותן. עידן הרפורמות בתחום ביטוח הרכב אפשר תחרות חופשית בין החברות השונות, דבר אשר יצר טווח מחירים נרחב בכל הנוגע לביטוח חובה, ביטוח מקיף ועוד. השוואת מחירים פשוטה מבטיחה את רכישת הביטוח הנכון ביותר עבור כל לקוח, בהתאם לתנאי הפוליסה הרצויים, מחירה ואף פריסת התשלומים הרצויה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר