ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תביעה לתשלום תגמולי ביטוח רכב בגין גניבת הרכב

גניבתו של רכב היא מקרה ביטוח שנמצא בתוך אסופת התנאים בביטוח מקיף. מצד שני, על מנת לקבל פיצוי מחברת ביטוח רכב, יש להוכיח כי באמת קרה מקרה ביטוח כפי שהוגדר בפוליסה ולטפל בו כדי לקבל פיצוי, לאחר דיונים ארוכים במקרה. אחד מהתנאים החשובים להפעלת הפוליסה במקרה של גניבת רכב הוא קיומו של מיגון לרכב, כפי שחברת הביטוח דורש. לדוגמה – ישנם רכבים בשווי מינימלי מסוים אשר מפאת שווים נדרשים לעמוד במיגונים עבור ביטוח מקיף או רכבים שנחשבים לגניבים יותר ודווקא בשל כך מוצב תנאי זה.

יש לציין בחוזה הביטוח מה התנאים בדיוק
המפקח על הביטוח קובע, כי הפוליסה חייבת לכתוב במדויק מה התנאים כדי שתוכל להכחיש אפשרות למקרה ביטוח או כדי לקיים את המקרה. לדוגמה – אילו המפתח היה במתג ההתנעה או שהיה מאויש זמן שנגנב, חברת הביטוח הייתה אמורה להוסיף את הסעיף הזה כדי לסרב לשלם למבוטח את ההחזרים.

חברת הביטוח תציג בפני בית המשפט את הטיעונים המנומקים
עוד קובע המפקח על הביטוח, כי יש להציג את הנימוקים המדויקים – כולל גרסאות עובדתיות לבית המשפט, וזאת כדי להפריך את טענות המבוטח. משלא הצליחה לעשות כן, בית המשפט נוטה להיות לטובת המבוטח אשר רכבו נגנב, במרבית המקרים. אי הצגת הראיות המפריכות היא חיזוק לטענות התובע.

ביטוח רכב מקיף עם הרחבות
ניתן להרחיב את הכיסויים לפוליסה שהיא תכלול הרחבה דוגמת כיסוי לגניבת התכולה של הרכב. כך, כל עוד הרכב נגנב המבוטח יכול להיות מפוצה על שוויו, ואפ הצליח להוכיח כי נגנב ממנו ציוד יקר ערך דוגמת מערכת הסטריאו המותקנת בו, יקבל פיצויים גם עבור זאת. כך גם לגבי כל אבזור שמותקן או נמצא ברכב.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר