ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

האם תמיד משתלם לבטח את הרכב?

אתם נוסעים ברכב ולפתע מרגישים חבטה עצומה – מישהו שכח לבלום והתנגש בכם. אין כאן אפילו שאלה, אתם מרגישים שהרכב חייב תיקון, או אולי אפילו החלפה. איך עושים את זה? בדיוק עכשיו התחייבתם לשלם על הלימודים האקדמיים שלכם או של הילדים, אתם נמצאים בתקופה צפופה עם הלוואה או שרק עכשיו החלפתם את הרכב. מה עושים? חברות הביטוח מוצאות את הפתרונים לכל מצב ביטוח, אפילו בפוליסות הבסיסיות. השאלה היא אם לאותו אדם משתלם מלכתחילה להשקיע באותן הפוליסות, ואת זה ניתן לברר תוך כדי השוואת מחירי ביטוח רכב.

ביטוח חובה – בכל מקרה רוכשים אותו
את ביטוח החובה רוכשים בכל מקרה, כל עוד ישנו רכב שמשתמשים בו, הרי שנסיעה ללא ביטוח חובה היא מחוץ לחוק. מסיבה זו, תופסים את הרע במיעוטו, משלמים כמה שפחות על כמה שיותר, ומוצאים את עמק השווה מהבחינה הזו. בביטוח חובה מקבלים החזרים על מקרי ביטוח בהם נפצעים הנהג, הנוסעים או הולכי רגל (בפוליסת ביטוח צד ג´ משלימה).

ביטוח מקיף – חשוב לכולם, לא תמיד משתלם
הביטוח המקיף מעניק כיסוי פיננסי למי שמוציא כספים על רכב בגין תאונה או מקרה ביטוח, או מוזיל באמצעות מוסכי הסדר את דמי ההשתתפות בתיקון הרכב. עוד לפני שדנים בכדאיות מוסכי ההסדר ושמאי חברה, רצוי לבחון את המחיר – אם מדובר ברכב ישן – מעל 11 שנים או ברכב בעל ערך נמוך במיוחד, לפעמים רכישת הביטוח תהיה הפסד, משום שלאחר תשלום הפוליסה עצמה, גם במצב של טוטל לוס מקבלים את ערך הרכב שאולי נחת לכמה אלפי שקלים בלבד.

ביטוח לצד שלישי- אפשר גם עם המקיף
מי שרוכש ביטוח מקיף יכול לבדוק ולמצוא במרבית המקרים שהביטוח לצד שלישי כבר בנוי בפנים. ההחזרים שינתנו הם בסיסיים בלבד ומי שמעוניין להרחיב זאת יפנה לחברת הביטוח ויבקש זאת. הביטוח הזה מכסה תביעות ביטוח מידי גורמים מצד שלישי

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר