ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

איזה ביטוח רכב כדאי לקנות?

במדינתנו הקטנה מתרחשות כל יום עשרות תאונות דרכים, חלקן מסתיימות קל, חלקן קשה יותר. כל תאונה באשר היא, חופנת בתוכה נזקים אלו או אחרים, בין אם אלו הם נזקי גוף, נזקי נפש או נזקי רכוש. ומכאן בדיוק מגיעה החשיבות שבביטוח רכב, ביטוח אשר מעניק כיסוי לבעל הרכב כנגד תביעות כספיות משמעותיות.

אילו ביטוחים קיימים מהמבחר?
כיום קיימים 3 ביטוחי רכב שונים – ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג´. נתחיל מן הקל – ביטוח חובה: ביטוח זה הוא ביטוח אשר כל בעל רכב מנועי חייב לעשותו, ביטוח זה הוא גם הביטוח היחיד מבין ה-3 אשר עליו מפקח משרד האוצר. ביטוח חובה הינו ביטוח אשר מעניק כיסוי מפני פגיעות גוף ונפש כמו לדוגמה אובדן ימי עבודה, אובדן הכנסה, טיפולים רפואיים עתידיים וכדומה.

על ביטוח צד ג´
ביטוח צד ג´ הוא ביטוח אשר בנוי בצורה מעניינת – בניגוד לביטוח מקיף, ביטוח צד ג´ מציע הגנה אך ורק כנגד נזקים שנגרמים לרכבים אחרים, ולא לרכבכם שלכם, אז מה ההגיון אתם שואלים? פשוט: אם יש לכם רכב אשר לא שווה יותר מדיי, כך שטיפולים בו הם זולים יחסית, אז כל מה שנותר לכם לדאוג הוא פגיעה ברכב יוקרה, פגיעה אשר יכולה להסתיים בסכומי כסף גדולים שיכולים להוביל בצורה מיידית להידרדרות כלכלית מצד הפוגע – אלא אם כן יש להם ביטוח צד ג´.

ביטוח מקיף
ביטוח מקיף הוא הביטוח היקר ביותר מבין כלל הביטוחים הקיימים אך הוא גם הביטוח המקיף ביותר (ומכאן שמו). ביטוח מקיף מכיל בתוכו את כל היתרונות שמציע ביטוח צד ג´ יחד עם כיסויים הקשורים לפגיעה ברכב עצמו כמו שיטפון, שריפה, גניבה וכדומה. לסיכום, אם אתם עומדים לרכוש רכב, דאגו לרכוש את הביטוח המתאים לכם, בהתאם לרכב ברשותכם ובהתאם ליכולתם הכלכליות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר