ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב לנהג צעיר או חדש

מחירי הביטוח רכב נקבעים לפי שלל פרמטרים שקבועים מראש. הפרמטרים עבור ביטוח החובה נקבעים על ידי הממונה על הביטוח בעוד שהפרמטרים עבור הביטוחים המקיפים והמשלימים נקבעים על ידי חברות הביטוח באופן אישי. ככל שרמת הסיכון לתאונה עולה כן גם מחיר הביטוח עולה. כיוון שנהג חדש או נהג צעיר פחות מנוסה על הכביש מחירי הביטוח עבור נהגים אלו יהיו גבוהים יותר.

מה זה נהג חדש ?
לנהג חדש יש הגדרה הקבועה בחוק. על פי חוקי המדינה נהג חדש הוא נהג שמחזיק הרישיון נהיגה פחות מעשרים וארבעה חודשים, כלומר שנתיים. חברות הביטוח מתייחסות באופן שונה לנהג חדש ולנהג צעיר. ישנן חברות ביטוח שמגדירות נהג חדש כנהג עם ותק נהיגה של שנה ומטה ויש כאלו המגדירות לפי שנתיים.  נהג צעיר אינו הגדרה על פי חוק אלא הגדרה של חברות הביטוח. ההגדרה מתייחסת לנהגים חסרי ניסיון וען כן המחירים יהיו גבוהים יותר ומהרגיל. בדרך כלל נהג צעיר מוגדר כנהג שגילו נמוך מ24, גם את אלו חברות הביטוח מחלקות לשניים. עד גיל 21 ולמעלה מ21.

מהן השיטות להוזלת ביטוח רכב לנהג צעיר  ?
בביטוח המקיף ישנן חברות המאפשרות לרכוש מוצרים מיוחדים עבור נהגים צעירים. יש חברות שמקנות ביטוח לנהג ספציפי על מספר כלי רכב ובעבור בנק שעות נסיעה מסוים. לפני ובתום הנסיעה הנהג שולח הודעה ולמעשה כך מופעל הביטוח עבורו. כמו כן יש חברות ביטוח שמקנות ביטוחים מיוחדים בעלות זולה עבור חיילים, למעשה ביטוח מופעל בסופי שבוע וכך ניתן לחסוך כסף רב. יש עוד מספר רב של דרכים להוזיל את הביטוח אך יש לבדוק זאת עם חברות הביטוח עצמן.

בחירת חברת הביטוח
העלות עבור הביטוח חובה היא לרוב קבועה בין חברות הביטוח השונות, אך למרות זאת חשוב לבצע סקר שוק מקיף על מנת לקבל הצעת ביטוח זולה וטובה. כיום יש חברות שמתמחות בביטוחי רכב לנהגים צעירים וככאלה הן לוקחות עליהן את הסיכון בתמורה ללקוחות רבים. כל מה שיש לעשות זה סקר שוק טלפוני או אינטרנטי על מנת להגיע לחברות רבות ולקבל הצעות אטרקטיביות.
השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר