ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואות כיסוי ועלויות ביטוח רכב

כשמדובר על כיסויים של פוליסות לביטוח רכב, אפשר למיין זאת לשלושה סוגי פוליסות. מטרת כל אחת מהפוליסות היא להעניק החזרים כספיים במקרי ביטוח שנקבעו מראש, בביטוח חובה מדובר על פגיעות גופניות, בביטוח מקיף מדובר על פגיעות רכוש של הרכב של המבוטח, ואילו בביטוח לצד שלישי מדובר על פגיעה של רכב המבוטח ברכוש של אחר. כאשר משווים את הפוליסות יש להשוות תנאים ומחירים – כשכל פוליסה לגופה. יש לשים לב כשמשווים בין מחירי הפוליסות בביטוח מקיף וצד ג´ שמדברים על כל סעיף ותקרת הביטוח שלו בנפרד.

אילו גורמי ביטוח לקחת בחשבון?
בין אם כשרוכשים ביטוח ולא נצרכים לו לאורך כל השנה או בין אם רוכשים ביטוח שמשתמשים בו פעם או פעמיים בשנה – לא תמיד ניתן לנבא מה מבין שתי האפשרויות הללו תהיה השנה. הפוליסה האידיאלית הייתה זו שמכילה את כל סעיפי הכיסוי וכמובן מעניקה את ההחזרים המנופחים ביותר שתוכלו לקבל.ץ מצד שני, פעמים רבות מוכרים למבוטחים "חתול בשק" כשהנציגים מדברים מהר מדי ולא עוברים סעיף – סעיף או כשמסכימים לקחת את הפוליסה הזולה ביותר מבלי לבדוק מה היא מכילה.

מה לבדוק בביטוח לצד ג´?
בביטוחי צד ג´, רצוי להיות מוכן לכל תסריט אפשרי, וזאת משום שהתביעה אינה בשליטת המבוטח, אלא לפי מה שהצד השלישי רוצה לתבוע. הדבר הראשון שבודקים לאחר מחיר כולל של הביטוח, הוא מהם דמי ההשתתפות. אילו מדובר על דמי השתתפות גבוהים, לא רק שהמבוטח יאלץ להפרד מסכום גבוה יותר של כסף על מנת לפתוח את התביעה אלא שהוא יכול עלול שלא לקבל החזרי ביטוח בגלל שעד לסכום דמי ההשתתפות, הכול ישולם מכיסו.

לבדוק את אופן ההתנהלות בחברה
ישנם דברים שקשה לדעת לפני שמבררים בין חברים. דווקא פה, חשוב לרחרח איזו חברת ביטוח היא אמינה מכל אותן חברות ביטוח רכב ויכולה להשיב את הכספים בתוך הזמן הקצר ביותר, כמו גם להעניק ללקוח רכב שכור ליותר זמן ובטווח זמן קצר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר