ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מספר נקודות חשובות בהקשר לביטוח הרכב שלכם

הביטוח לרכב הוא לרשותכם. למרות שבשנה הקודמת ובזו שלפני אולי לא השתמשתם בו, אולם אין לדעת מה הסיכויים שתצטרכו אותו בהמשך, בתקווה שלא יהיה בו צורך. נכון, משלמים בעבורו מדי שנה אלפי שקלים – ביחוד אם רוכשים חבילת ביטוח, וזאת גם לאחר השוואת עלויות ביטוח רכב, אולם כדי להשאיר את המחיר הכי נמוך שניתן ועדיין לקבל כמה שיותר החזרים בזמן אמת, חשוב להבין מספר נקודות חשובות באשר לביטוח. ניתן לקרוא באינטרנט, ולבסוף להחליט היכן לבטח, כמה לשלם, ומדוע ביטוח של אדם אחד אינו זהה לשכנו.

ביטוח חובה לרכב שלכם – דבר ראשון
אין מנוס, אלא לעשות ביטוח חובה ממשלתי, משום שהחוק דורש לעשות כן. הביטוח הזה מעניק כיסוי לנזקי גוף בעקבות תאונת דרכים, וחובה להפעיל אותו לאחר תאונה עם נפגעים. גם אם ישנו חשד לפגיעה, רצוי להפעיל ותו למן הרגע שחושדים על מנת לטפל בתיעוד של נסיעות, בדיקות, החלטה של ועדות רפואיות ומומחים.

ביטוח מקיף לרכב
הביטוח המקיף אינו נדרש על פי חוק, אולם ניתן לומר שכורח המציאות דורש זאת. הביטוח הזה מעניק החזרים לכל מי שעושה תאונה עם הרכב – גם אם זו אינה אשמתו. כמו כן ניתן לקבל החזרים גם אם הרכב נפגע בזדון, משריפה או נגנב.

ישנן גם הרחבות בביטוח
בעוד ביטוח לצד שלישי הופך לחלק בלתי נפרד מפוליסת הביטוח המקיף, ישנם כיסויים שיש להוסיף במכוון לפוליסה הזו על מנת לקבל את מירה הכיסויים וההחזרים. מדובר על שירותי גרר ושירותי דרך, שירות שבר שמשות, כיסוי שכר טרחת עורכי דין, כיסוי לתכולת הרכב – לרבות מערכת השמע, מכשור אלקטרוני שיש ברכב וגם למי שרוצה ישנו ביטוח על המפתח לרכב.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר