ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב- דברים שרצוי לדעת

עם קניית רכב ישנו דבר אחד שמחויבים לעשות והוא ביטוח חובה לרכב. במדינת ישראל לא ניתן לעלות על הכבישים ללא ביטוח זה. הביטוח נועד לכסות מפני נזקים שנגרמים לגוף או לרכוש והוא מחויב על פי חוק. נהיגה ללא ביטוח זה מהווה עבירה פלילית. כיום ביטוח רכב ניתן לרכוש דרך חברות הביטוח הגדולות או דרך סוכנויות ביטוח שונות באמצעות סוכן ביטוח. מלבד הביטוח המקיף, קיימים עוד ביטוחים משלימים.

הביטוח המקיף
ביטוח מקיף אינו מחויב על פי חוק כלומר הוא וולונטרי. הביטוח המקיף נועד לספק כיסוי במקרים של פגיעה פיזית ברכב או ברכוש שמעורב. כמו כן הביטוח מקנה כיסוי מפני גניבות, פריצות, אסונות טבע ושלל מקרים נוספים שיכולים לפגוע ברכב. הביטוח המקיף למעשה מקנה שקט נפשי לכל אדם בעל רכב שאינו רוצה לדאוג בנוגע לכל תקלה אפשרית. בכיום רוב הרכבים בארץ מבטחים עצמן בביטוח זה.

דברים חשובים להבין על ביטוח מקיף
חשוב לדעת שהביטוחים השונים לא חייבים להעשות באותה חברת ביטוח, כלומר ניתן לעשות ביטוח מקיף בחברה אחת וביטוח חובה במקום אחר לחלוטין וזאת על פי העדפות הלקוח. דמי הביטוח החובה נקבעים על פי פרמטרים זהים בין חברות הביטוח השונות בעוד שהביטוח המקיף נקבע שרירותי על ידי חברות הביטוח על פי ראות עיניהן, עלכן יש תחרות רבה בשוק ויש חברות שמציעות מחירים אטרקטיביים יותר.

בחירת סוג הביטוח והמבטח
כפי שהוזכר לעיל כיום ניתן לרכוש ביטוח דרך סוכנויות הביטוח באופן ישיר או דרך סוכני ביטוח שונים. לכל אחת מהדרכים היתרונות והחסרונות שלה. חשוב מאוד לבצע סקר שוק מקיף לפני בחירת חברת הביטוח המתאימה ביותר, כיום ניתן באמצעות אתרים שונים באינטרנט לעשות מחקר מקיף ולראות היכן הביטוח הטוב ביותר והמקיף ביותר.

 

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר