ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב כמה נתונים חשובים

ביטוח רכב הינו מוצר שמספק שירותים שונים בהתקיימות של התנאים שבו. מבוטח משקיע מדי שנה אלפי שקלים על מנת שבשעת הצורך יעמוד לרשותו כיסוי פיננסי לנזקים שנעשו, אולם לא בכל שנה ישנו מימוש של הזכויות בביטוח. אין אפשרות לצבור את הזכויות בביטוח רכב לשנה נוספת, אלא אם עושים הארכה של חוזה הביטוח, וזה אינו כלכלי בדרך כלל, משום שבכל שנה ישנם מחירים שונים. מה שהיה זול בשנה הקודמת אינו מובטח להיות זול גם השנה. כדי לדעת כמה עולה ביטוח רכב באותה חברת ביטוח השנה, יש לעשות השוואת מחירים מהירה.

מה כולל ביטוח רכב?
ראשית, מדובר על שלושה סוגי פוליסות ביטוח, האחד הינו ביטוח חובה – ויש לעשות אותו בכל מקרה שבו משתמשים ברכב עם מנוע, על פי תקנות החוק. לאחר מכן מי שמעוניין יעשה גם ביטוחי רכוש – ישנו ביטוח מקיף וגם ביטוח לצד שלישי. המקיף יפצה על נזקים שנעשו לרכב מבלי קשר לאשם, וביטוח לצד שלישי יפצה על תביעות ביטוח שעשה גורם אחר מול המבוטח עקב נזק לרכושו.

איך קובעים כמה ישלם מבוטח?
חברת הביטוח עושה סטטיסטיקות אודות פרמטרים לחישוב תעריפי ביטוח. לאחר שהן מגיעות למסקנות אודות נהגים "מסוכנים" יותר או פחות – כלומר מי הם אותם נהגים שעלולים לתבוע את חברת הביטוח, אלו ישלמו מחיר יקר יותר לפוליסת הביטוח.

אין ביטוח רכב אחד זהה למשנהו
למרות שישנם פרופילים דומים בין נהגים, עדיין נהג א´ יקבל מחיר שונה מזה של נהג ב´. בין חברות הביטוח ישנה תחרות על נהגים זהירים ולכן המחירים יהיו נמוכים יחסית אולם לעולם לא נמוכים מהגבול התחתון שהציב המפקח על הביטוח שנמצא במשרד האוצר. המבוטח יבחר לו את הפוליסה המשתלמת ביותר מתוכם.

 

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר