ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מה צעד ראשון בחידוש ביטוח רכב?

כדי לחדש את הביטוח לרכב, אנחנו צריכים לדעת כמה דברים חשובים שמכוונים אותנו למחירים. כשנדע מעט יותר על התמחור, נוכל לפנות ולקבל הצעות מחיר ביטוח רכב. הצעד הראשון יהיה אם כן – לקרוא מעט מדריכי ביטוח , על מנת להבין יותר מושגים ומונחים. חשוב לדעת אילו מוצרים הם בסיסיים, אילו שירותים הם נלווים ולתמרן ביניהם. אם רק יודעים מה צריך באופן בסיסי, רוכשים אותו בין כל חבילת הביטוח. מצד שני, מטבעו של ביטוח רכב להיות ביטוח שמכסה על כמה שיותר "מקרי ביטוח" – ורצוי להיות מכוסים , מאשר לא מכוסים.

כמה טריקים בתמחור ביטוח
ככל שמצמצמים את הסיכונים לתבוע את חברת הביטוח, המחיר יורד. כך, אם זו נהגת, שהיא מעל לגיל 30 ובעלת ותק רישיון נהיגה של למעלה משנתיים וללא תביעות ביטוח או שלילות רישיון בשלוש השנים האחרונות, היא הרויחה – וקיבלה ודאי ביטוח רכב לנשים, אולם חשוב לציין שהיא הנהגת היחידה ברכב.

להשוות ולחסוך!
ניתן לחסוך מאות שקלים אילו משווים את המחירים בביטוח. המחירים יכולים לנסוק לפערים עצומים של מאות ואלפי שקלים. עם מספר תמרונים בתנאי הביטוח ובמחירים אפשר להפחית את המחיר ולהוזיל אותו. השאלה אם זה באמת מה שאתם רוצים, כמו למשל לשלם דמי השתתפות גבוהים במיוחד בגלל שהוזלתם את הסעיף בביטוח השנתי.

זכרו – הביטוח ישרת אתכם בשעת צורך
למעשה – הרעיון בביטוח הוא לא להניח את כספיכם על קרן הצבי, אלא להשתמש ביתרונות שלו בשלב מסוים, ובכך לחסוך אלפי שקלים ועשרות אלפי שקלים. יש להיות פרקטיים, ולעבור סעיף – סעיף עם הנציג, להבין הכול, ולהסכים עם מה שמתאים. רק לאחר קבלת מספר הצעות, תוכלו לרכוש את ההצעה הטובה ביותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר