ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח ג´יפ

רכבים של המותג JEEP מיובאים לארץ ביבוא אישי או בעיקר באמצעות היבואן הרשמי, בית מכשירי תנועה שמתמחים בשיווק ובהפצה של חלקי חילוף ל- JEEP אביזרים ורכבי JEEP. ה- JEEP הוא אגדה היסטורית שהחלה את דרכה בדגמי רנגלר הראשוניים שסייעו במלחמת העולם השניה בניווט בתוך תנאי השטח הקשים. גם היום, ניתן לומר שהדגם הזה עבר מעט מאוד גלגולים, יחסית לרכב יוקרה ותיק. עדיין יש לו לוח מחוונים מפנק ועשיר, מושבים נוחים, אביזרי בטיחות מודרניים – הכול הפך להיות בטעם של היום – כשהאייקון עדיין נשמר – עובדה שהוא עדיין נחשב לרכב נמכר ומוצלח ברחבי העולם.

לבטח ג´יפים
כשאומרים "ג´יפים" למעשה שואלים את המשמעות מהדגם JEEP. כיום ניתן לקרוא לכל רכב שטח גם בכינוי החיבה "ג´יפ" – ולמרות הייעוד הטבעי של הג´יפ אל השטח, הוא מיוצר כיום גם לצרכי כביש והפך להיות הכותרת גם של רכבי קרוסאובר. כך או כך, בביטוח רכב משתמשים בייעוד של הרכב ככלי לקביעת הסיכון לתביעות ביטוח רכב.

כל דגם מבוטח אחרת
ישנן תצורות שונות לרכבי הג´יפ האלו, ביחוד שמדובר לא רק על הדגמים החדשים שבכל שנה מיוצרים בגרסאות שונות, אלא גם לגרסאות הישנות שלו שנצטברו עם השנים ועדיין נמצאות בשימוש, כיאה לרכב חזק ועמיד. רכב מסוג זה מבוטח לא רק בביטוח חובה ההכרחי, אלא גם בביטוח מקיף לרכב.

ביטוח רכבי יוקרה
ניתן לומר, שהביטוח לרכב זה ישתייך למחלקת ביטוחים לרכב יוקרה, כלומר – הביטוח עצמו יעלה בהתאם – גם מכיוון שנתוני הרכב כמו נפח מנוע, גודל ושווי הרכב גבוהים במיוחד – כמה מאות אלפי שקלים. ישנם דגמים רבים למותג ג´יפ – לכל אחד מאלו ישנן מערכות רבות ברכב, אחת הן נפגעות, המחיר לתיקון עלול להיות יקר, אלא אם משלמים רק דמי השתתפות עצמית.


השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר