ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב בכפר סבא

תביעות ביטוח רכב הן עניין שבשגרה – יום יומי. זאת, משום שמקרי הביטוח בעלי סיכויים גבוהים יחסית לקרות. בכל עיר ובכל זמן, עלול להקרות מצב שבו אדם יצא מן הרכב כשהמפתחות נותרו בחריץ ההתנעה, והרכב אינו נעול. למרות האיתותים של הרכב, התעלמות מכך עלולה לקרוא לגנב. חברות הביטוח אמנם מבטחות בביטוח רכב מקיף כנגד גניבות – אפילו באופן בסיסי, אולם מקרה זה נחשב לחריג; אילו המבוטח הפגין חוסר אחריות, ואפילו הותיר פרצה שקראה לגנב – את המפתחות בתוך הרכב (קל וחומר אם עזב אותו כשהוא מותנע, ללא אדם בתוכו), הרי שחברת הביטוח תסיר ידיה מהאחריות.

ביטוח רכב כחלק מחבילת ביטוח
ישנם אנשים שמבטחים את ביתם, את דירתם, את רכבם ואת עצמם באמצעות סוכן ביטוח שמרכז אצלו את שלל הפוליסות. קשריו עם חברות הביטוח יכולים להועיל למבוטח, ובמקרה של תביעה- יש מי שיטפל בניירת ובהליכים, יזרז אותם ואפילו יוביל לתוצאות משופרות. מצד שני, בשעת חישוב ביטוח רכב, הוא יעלה יותר מאשר מול חברות לביטוח ישיר.

להרכיב מיגון ברכב, אחרת – אין הנחה
חברות ביטוח דורשות מיגונים בעבור הביטוח המקיף, על מנת לצמצם את היקפי התביעות מולן. סביר להניח, כי אם יהיו אמצעים מרתיעים וגם מיגון לרכב, פחות פורצים או גנבים יתעסקו עם הרכב, וגם במידה אם כן, ההשתתפות העצמית בביטוח תהיה קטנה יותר.

פסילות רישיון נהיגה? הביטוח בטח יעלה יותר
רצוי להבין מה ההשלכות של פסילת רישיון, למשל – מסיבה של נהיגה בשכרות. כאשר ישנה שלילת רישיון אחת לפחות בשלוש השנים הקודמות לעשיית הביטוח, זה גורם למחיר לעלות. מצד שני, דווקא משום שישנה אפשרות מוגברת שיהיה שימוש בפוליסת הביטוח – רצוי לעשות אותה ממילא, אפילו שהיא יקרה יותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר