ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

נסיעה עם מסמכים-ביטוח חובה לרכב

בשנים האחרונות ובאורח החיים שמאפיין את העשורים האחרונים עבור הרבה אנשים הרכב הפך להיות למעין בית שני. אדם יכול לבלות כל יום מספר שעות ברכב בדרכו או בחזרתו מהעבודה, בנסיעות לפגישות שונות, טיולים עם הילדים ועוד. כיום הרכבים מצוידים בכל האביזרים על מנת להפוך את הנסיעה לנוחה ונעימה יותר אך עדיין מספיקה חוסר תשמת לב קטנה על מנת לשבור מראה או חס וחלילה לתאונה גדולה יותר.

מה צריך ברכב?
לפני כל נסיעה יש מספר דברים שחובה להחזיק ברכב, אחד מהדברים שחייבים להחזיק הוא רישיון רכב וכל מסמכי הרכב השונים. תמיד יש לנהוג עם רישיון רכב ועם תעודות הביטוח לכל צרה שלא תבוא. את הרישיונות אין להשאיר ברכב על מנת שבמקרה של גניבה לא יעלמו כל הרישיונות כולם יחד עם הרכב. בשל סיבה זו חשוב מאוד להחזיק עותקים של המסמכים השונים במקום נוסף ולא רק ברכב.

מה עושים במקרה של תאונה?
במקרה של תאונה ללא נפגעים יש להחליף מספר פרטים. הדבר הראשון שיש להראות הוא את רישיון הרכב. רישיון הרכב מקנה לבעלים את הזכות החוקית לנהוג ברכב מסוג מסוים. יש לדרוש לראות את הרישיון רכב של הנהג השני על מנת לבחון שהוא אינו עובר על החוק. מתוך הרישיון יש לרשום את הפרטים הבאים: מספר רישיון רכב, סוג הרכב, תוקף הרישיון ומספר הביטוח רכב . במידה וחסר אחד הרישיונות או הפרטים יש לערב באופן מידי את משטרת ישראל.

מה עושים במקרה של תאונה עם נפגעים?
במקרה של תאונה עם נפגעים הדבר הראשון שיש לעשות הוא להזמין משטרה ולהתקשר למגן דוד אדום. אסור להזיז לא את הרכב ולא את הנפגעים עד להגעת משטרה או מגן דוד. במקרה של תאונה כזו המשטרה היא זו שאמונה על איסוף הרישיונות, גביית העדויות וטיפול בכל הנושאים הלוגיסטים. הדבר החשוב ביותר במקרה כזה הוא לערב בזמן את ניידת המשטרה על מנת שתאסוף ראיות בצורה המהירה ביותר.


השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר