ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

השוואת ביטוח חובה - החופש לבחור

בענף הרכב, יש לעקוב אחר השינויים בכל שנה מחדש, עם הצורך לחדש את הביטוח על הרכב. אוקיי, יכול להיות שהחלטתם לעשות רק ביטוח חובה לרכב, על מנת לצאת מידי חובה. ובעצם, בתוך כך מפספסים את הייעוד האמיתי של הביטוח הזה שהמדינה מחייבת לעשות. ביטוח חובה מאפשר גם לכל מי שאין ברשותו עשרות או מאות אלפי שקלים שלא לקפח את חייו עקב תאונת דרכים, לפנות לכל המשאבים הנדרשים לאחר תאונת דרכים עם נזקי גוף וגם לקבל פיצויים על תביעות שהנוסעים או הולכי הרגל תבעו מהביטוח של הרכב.

לכל חברת ביטוח מדיניות משלה
חברות הביטוח שמוכרות פוליסת ביטוח חובה אלו חברות שמחליטות, כל אחת באשר היא, על השינויים בתמחירי הסעיפים, וכמובן במסגרת האישור של המפקח על הביטוח במשרד האוצר. במידה ועל פי הסקרים והסטטיסטיקות אותם נתונים מהווים גורם סיכון גבוה יותר על פי חברת הביטוח לפתיחת תביעה מולה, היא תתמחר את הסעיף גבוה יותר.

קמפיינים שונים בביטוח רכב
ביטוח חובה יבחר בהתאם לצרכים של כל אחד ואחת – כלומר ניתן להוסיף או להפחית עד למינימום מסוים או מקסימום על מנת לשנות את תקרת הביטוח ואת גבול האחריות שתציב חברת הביטוח. היות ובביטוח חובה לרכב – התמחור שונה מחברה לחברה, הרי שניתן להבטיח מחירים נוחים יותר דווקא משום שישנם קמפיינים ומבצעים שונים ללקוחות.

אפשרות לבחור תוספות ביטוח
מי שמעוניין בתוספות ביטוח, יכול לרכוש זאת ביחד עם המקיף או עם צד ג´ לרכב. ניתן להשיג הרחבה גם לגבי ביטוח נזקי גוף לצד שלישי, אילו תובעים לגבי כן גם – וכן לגבי שאר תביעות גוף שאין להן כיסוי בביטוח הסטנדרטי. הביטוח המשלים יכלול גם תוספת לשכר טרחה של עורך הדין המייצג.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר