ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

טיפים להוזלת ביטוח הרכב שלכם

אנו שומעים בכל שבוע על מקרי תאונות דרכים וגם חווים בכביש פקקי ענק כתוצאה מתאונת דרכים ואוסף של סקרנים אשר מאטים ליד התאונה. קשה מאוד למנוע את המקרים הללו – אלא אם כל אחד היה לוקח על עצמו אחריות אישית גדולה יותר. בינתיים – המדינה מייצרת אפשרות להתמודד לפחות עם פגיעות גוף כתוצאה מתאונת דרכים – וזה באמצעות ביטוח חובה. הביטוח הזה מחייב כל בעל רכב לעשות אותו ולקבל בבוא העת פיצויים בגין נזקי גוף שנעשו. ולא רק הגוף שלנו משלם ביוקר – אלא גם הכיס, במחירי הפוליסות המטפסים.

חיסכון בביטוח חובה
כאשר מעוניינים לחסוך בהוצאות השנתיות במאות שקלים ואפילו באלפים, פונים לעשות השוואת מחירים. הדרך ידועה, אולם לא כולם בקיאים בכל המושגים שבתהליך – והאם רצוי בכלל לעשות ביטוח מקיף אם המחיר שלו הוא פי כמה וכמה מביטוח חובה. התשובה היא – שבוודאי רצוי שיהיה מובטח לכיס החזרים במקרי ביטוח רבים ככל הניתן, וזאת מבלי האפשרות לצפות מתי יהיה צורך לתבוע את הביטוח ועל אילו סעיפים.

שימוש בחבילות ביטוח
חברות הביטוח תשמחנה להעניק למבוטחים חבילות ביטוח – שהן בעצם ביטוח שיהיה משולם אבל "רדום" לאורך השנה – עד שיתעורר חס וחלילה מקרה שבו יעלה הצורך בהן. כך, במקום לעשות השוואת מחירים לכל אחד מהביטוחים בנפרד – לעשות השוואת ביטוח לחבילת ביטוח חובה ומקיף גם – יחד.

לברר סעיפים קריטיים בפוליסות
תוך השוואת הביטוח, יש לערוך השוואה בין סעיפים שמשנים את מחיר הפוליסה ומצד שני גם את הנוחות לתבוע את הביטוח. במקרה הזה, דמי השתתפות עצמית בביטוח הם פרמטר קריטי. מצד אחד הם יכולים להיות זולים בפוליסה אולם גבוהים בזמן אמת, וגם להיפך – לפעמים עדיף ללכת על המחיר הממוצע.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר