ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב- אדם נוהג כפי שהוא חי?

אפשר לראות על פי אורח הנהיגה בכבישים, מהו הטמפרמנט של אדם. ישנה אמרה הקובעת, כי הנהג ישקף את הנורמות האופייניות לו – והרי האם ניתן לצפות אחרת מאדם שאינו החלטי, או למי שחובב שליטה, מאנשים שחושבים "לעגל פינות" בכביש ולגנוב רמזורים, או לצפור לנהג שמעביר להילוך ברמזור צהוב? למרות שבכביש נדרשת משמעת של "שחור ולבן", עדיין ישנם נהגים "צבעוניים" שמתנהגים בכביש בדיוק כפי שהם מתנהגים במציאות - ובעיקר מעט שונים האחד מן השני. האם נמר יהפוך חברבורותיו כשהא נוהג על פני הכבישים? התשובה היא קרוב לודאי שלא.

 דפוסים פסיכולוגיים צפויים מראש
ישנה התנהגות שהיא צפויה מראש בכבישים, וחברות הביטוח משחקות על הקלף הזה, גם בנושא תמחור פוליסות הביטוח. אחת לתקופה הן עורכות סטטיסטיקות פנימיות משלהן על מנת להעריך מחדש איזה נהג יתבע את חברת הביטוח ובאילו סכומים – כלומר, האם נהג מאותו פרמטר יקלע לתאונות דרכים? לצורך העניין חברת הביטוח תתשאל את הנהג אם היו לו שלילות רישיון או תביעות ביטוח רכב בשלוש השנים האחרונות.

אותה תפישה בתמחור כל פוליסות ביטוח רכב
חידוש פוליסת ביטוח או בעשיית ביטוח חודש ללקוח, חברת הביטוח אמורה להכיר את המבוטח על ההיסטוריה התחבורתית שלו. לכן, היא תתשאל אותו גם לגבי גיל הנהג הצעיר ביותר שנוהג ברכב, מין הנהג (אם זו נהגת בלבד – תהיה הקלה במחיר), ותק רישיון נהיגה ועוד שאלות לגבי הרכב.

למה לקוח חדש ישלם יותר לביטוח?
גם אם היה למבוטח ותק רישיון נהיגה של מספר שנים ומישהו אחר שילם על הפוליסה, הרי שכעת כשהיא עוברת לבעלותו של הנהג הזה (שיכול להיות גם ביטוח נהג צעיר), היא תהיה יקרה יותר משום שחברת הביטוח אינה מכירה את עברו של הנהג בתביעות ביטוח (כנראה שהתביעות הקודמות היו על שם בעל הפוליסה הקודם)

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר