ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

צריכים לרכוש ביטוח חובה ומקיף?

עבור ביטוח חובה וביטוח מקיף במחירים זולים ומשתלמים , יש לעשות בירור מקדים למחירים, ולא רק למחירים – אלא גם לתנאים שבהם מקבלים את הפוליסה. נראה שכשיגנבו את הרכב – אפילו אם הוא חנה בחניון או בחניה הפרטית וגם בחניה שברחוב – חשוב שתהיו מוכנים. גם חס וחלילה, אילו קרתה תאונת דרכים. הלוא טבעה הארור של תאונה שכזו הוא לקרות ללא התראה מוקדמת. זה פשוט קורה ללא תכנון – וגם לנהג הזהיר ביותר. מסיבה זו, רצוי להיות מוכנים ולשמור על רמת מוכנות פיננסית לאורך כל זמן אחזקת הרכב?

כמה עולה ביטוח חובה?
ביטוח חובה הוא מוצר ביטוחי שכל רכב חייב בו. החוק דורש פוליסה כזו שהיא משולמת ותקפה לאורך כל ימות השנה, אלא עד שהרכב אינו תחת ידו של המחזיק בו – מוכר אותו או גונב אותו לצורך העניין. על מנת לדעת כמה עולה ביטוח חובה שכזה, ניתן לפנות למחשבון ביטוח חובה. שם מזינים את הנתונים הבסיסיים של הנהגים הקבועים ושל הרכב, ומקבלים תמונה עדכנית של מחירים.

כמה יעלה ביטוח מקיף לרכב?
בביטוח המקיף, ישנן גם הפתעות במחירים. אפילו אם בשנה הקודמת הביטוח עלה בזיל הזול ביחס לאחרים בחברת הביטוח בה אתם מנויים, הרי שהשנה המחירים יכולים להשתנות מקצה לקצה ודווקא בחברה זו להיות היקרים ביותר. כדי לדעת כמה עולה ביטוח מקיף לרכב אפשר להזין פרטי התקשרות ולקבל הצעות מחיר.

איך לבחור סוכנות ביטוח לרכב?
את סוכנות הביטוח שלכם אין צורך למצוא לפי המיקום הגיאוגרפי וגם לא לפי מה שהחבר המליץ, משום שכל המלצה לא תהיה רלבנטית. הדרך הטובה ביותר היא לערוך השוואת מחירים בנפרד לכל פוליסה ויחד עם השוואת המחירים הזו להבין שהתנאים שקיבלתם הם באמת מהטובים ביותר לכן.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר