ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מספר נקודות חשובות בהקשר לביטוח הרכב שלכם

לביטוח רכב יש שלושה מוצרים: המוצר החשוב הראשון יהיה ביטוח חובה. אין לנסוע ללא ביטוח חובה – משום שנהיגה ללא ביטוח חובה נחשבת לעבירה פלילית. למעשה, רק הביטוח הזה נחשב לביטוח חובה, ושני הביטוחים האחרים – בגדר זכות. כן, גם הביטוחים האחרים חשובים לא פחות; כאן מדובר על ההוצאות שתוציאו בגין פגיעה ברכוש. ביטוח מקיף יכסה הוצאות על פגיעה ברכב שלכם, ביטוח צד ג´ יכסה הוצאות על פגיעה ברכב או ברכוש של אחר שתובע את המבוטח.

פגיעה פיזית או ברכב?
לרוב, הפגיעה הראשונית היא ברכב של המבוטח, אחר כך אפשר לדבר על פגיעת גוף. זאת אומרת, שבכל מקרה – כך או כך, הרכב נפגם מהתאונה. יכול להיות שביטוח מקיף לרכב היה יכול לפתור את ההוצאות הללו ולצמצם אותן לרמה מינימלית. נכון, יכול להיות שמחירי ביטוח רכב אינם זולים אולם ההוצאה עלולה "לקפוץ" פי כמה וכמה אילו לא משקיעים בפוליסה כזו.

ביטוח לצד שלישי
יכול להיות שלא התכוונתם לפגוע במחסום לבניין באמצעות הרכב, או שיצאתם לא טוב מהחניה, וזאת שלא בכוונה. כך או כך, זה לא מונע מהגורם שנפגע מכך לתבוע אתכם. בתביעות כאלו, יש להיות מוכנים מבעוד מועד ביחד עם ביטוח לצד שלישי. הביטוח הזה הופך אתכם כמעט חסינים לכיסויי ההוצאות הללו, למעט דמי השתתפות עצמית והשלמה מעבר לתקרת הביטוח.

למצוא פוליסה זולה יותר
אפשר גם למצוא פוליסת ביטוח רכב זולה יותר, תודות למנגנון להשוואת מחירי ביטוח רכב. כל משאירים פרטי התקשרות ונציגי מכירות של חברות הביטוח יפנו אליכם במחירים מתחרים. במידה והשגתם הצעת מחיר בכתב תוכלו להתמקח איתה מול חברת הביטוח האחרת. מצד שני – יש לוודא שמקבלים את כל התנאים בביטוח, ולא מצמצמים אותם לטובת המחיר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר