ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

כשהנאה וחיסכון נפגשים - השוואת ביטוח מקיף לרכב

היום, אנחנו עוסקים בכלכלה נבונה: כולם משווים מחירים, ואפילו עוסקים במחאות אם אפשר. אם זה הצליח בתחום תעשיית המזון, יכול להיות שתהיינה השפעות גם על תחומים אחרים, כמו למשל דיור ורכב – שני המרכיבים שמשלמים עליהם לא מעט כסף בסוף החודש. כאשר חברות הביטוח תפסו את נתח השוק בביטוחי רכב במקום החברות הממשלתיות, הרבה חברות ביטוח רכב הצטרפו לשוק,, לאור העובדה שעדיין ביטוח חובה הוא מוצר שהממשלה מחייבת. נוצרה תחרות בין החברות והצרכן רק הרוויח מכך.

תמורות בענף הרכב
ענף הרכב עבר תמורות רבות בעשורים האחרונים, בין אם אלו המכוניות עצמן שהלכו והשתנו ובין אם תחום פוליסות הביטוח שהושפע מהשינויים שנעשו בעולם הרכב, מהוראות המפקח על הביטוח וכמובן מהיכולת להתחרות בתנאים ובמחירים בין חברת ביטוח אחת לשניה. הרפורמה של ביטוח לרכב יצר אפשרות למבוטחים לרכוש גם ביטוחים משלימים, רק אם הם מעוניינים בכך.

ביטוח רכב מודולארי
ביטוח רכב מודולארי הוא כזה שאפשר להרכיב ממנו שילובים שונים. ניתן לרכוש ביטוח חובה בלבד, ישנו שילוב של ביטוח חובה ומקיף לרכב, ישנו ביטוח חובה ביחד עם ביטוח צד ג´. מתוך הידיעה שלא ניתן לוותר על ביטוח חובה ואילו האחרים עולים עוד תוספת של כמה אלפי שקלים לשנה, רבים חושבים מהי למעשה כדאיות רכישת הפוליסה.

האם כדאי להוסיף ולרכוש עוד פוליסה?
במקרה זה, ככל שמוסיפים כספים, ניתן לחסוך יותר במידה ומפעילים את הביטוח. כמובן, רצוי לבדוק כדאיות גם אם שווי הרכב הוא נמוך יחסית או שגילו מתקדם. לא ניתן לצפות מה יהיה בנסיעה הבאה, גם אם אתם הנהגים הזהירים ביותר בעולם. כשהפוליסה מעניקה כיסוי רק אם עושים את הביטוח לפני קרות מקרה הביטוח, רק אז ניתן לדרוש פיצויים, ולא בדיעבד.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר