ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוחי רכב – על מה יש להקפיד

כל נהג ונהגת חייבים לברר לפני שהם נכנסים לרכב אם ישנו ביטוח חובה שכולל גם אותם. אם אין את הביטוח הזה ברכב, הנסיעה ללא ביטוח חובה תקבע כעבירה פלילית, ללא קשר לסיבה שבגינה אין ביטוח. על אף אם עבר תאריך התפוגה של הביטוח והוא לא חודש, גם אז זו תיחשב לעבירה פלילית, ויש לדאוג לעשות חידוש מול חברות הביטוח. נכון – חשוב להשוות בין הפוליסות אולם לא מדובר בהליך מסובך, רק שישנו צורך להכיר את המונחים ואת המושגים בביטוח רכב חובה ובביטוח רכב בכלל.

על אילו רכיבי ביטוח מדובר?
בביטוח חובה, ישנם אותם תנאים בפוליסה אצל כל מבוטח ומבוטחת – כשהשוני ביניהם הוא התמחור שנותנים עבור כל סעיף. כאשר הנהג הופך לנהג עם יותר סיכוי לתבוע את חברת הביטוח לפי נתונים קודמים שלו, מעלים לו את תעריף הפוליסה בזמן חידוש ביטוח רכב חובה הבא. חשוב לברר בין כל החברות מי מעניקה מחיר משתלם לפוליסה.

איך מוצאים מחיר משתלם לביטוח חובה?
המחיר בביטוח רכב משתנה מחברת ביטוח אחת לשניה. אפשר לראות את המחירון של חברות הביטוח – ואילו מחירים תצענה בדיוק לאותו לקוח. מזינים את פרטי המבוטח עם הנהגים הקבועים ברכב וכן את פרטי הרכב. מקבלים תמונה של חברות ביטוח מהזולות אל היקרות ובוחרים אחת מהן.

איך לבחור את ההצעה המשתלמת?
לאו דווקא ההצעה שהכי זולה תהיה הכי משתלמת. מה שישתלם זו הבקשה שבה משלמים הכי פחות ומקבלים יותר. "יותר" – הכוונה היא שבזמן שמקבלים החזרי ביטוח לאחר תאונת דרכים, הכיסוי מתוך תקרת הפוליסה, יהיה גבוה יותר. כדי שהוא יהיה גבוה יותר יש לקבוע זאת בחוזה מראש בזמן חידוש הפוליסה מול נציג המכירות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר