ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תעריף מוזל בביטוח חובה לרכב נכה

ככל שהזמן נוקף, מצטברים יותר אנשים הנזקקים לרכבי נכים. לעומת זאת, מוצעים לאלו יותר ויותר דגמים ואפשרויות בחירה וגם מימון לרכבים דרך סוכנויות שונות. מוך כל הישראלים החיים במדינת ישראל, ישנה עשירית שמוגדרת כבעלת נכות כל שהיא. מתוכם ישנם 150,000 ישראלים שהנכות הקשה היא חלק ממנת יומם, כשמי שהגדיר את גובה הנכות הוא הביטוח הלאומי. נכים ובעלי מוגבלות בנהיגה אשר מזדקקים לרכב מיוחד עם אביזרים מותאמים פונה למרב"ד – המכון הרפואי לבטיחות בדרכים כדי לקבוע מה יהיה הרכב שיתאים לו לנסוע בו. היא גם תקבע מהם האביזרים המותאמים לו ברכב.

ביטוח רכב לנכים – יקר יותר
על פניו, ביטוח רכב עבור ציבור הנכים אמור להיות בעלות יקרה יותר באופן מובהק ממחיר ביטוח רכב רגיל. הלא רק שמדובר באבזור מיוחד שממלא את הרכב והתחליף לו עולה ביוקר – לרבות מה שמוזמן מחו"ל, אלא שמפאת מוגבלותו של הנהג, הסיכוי שתקרה לו תאונה עלול להיות גבוה יותר. בפועל, ניתנות הנחות לביטוח הזה – החזרים מאת הביטוח הלאומי.

הנחות בביטוח חובה
ההנחות ביטוח חובה ומקיף ניתנות בהיקף יחסי על פי כמות אחוזי הנכות שנקבעו לו על ידי הועדה הרפואית המקצועית שבביטוח לאומי. ההנחות ניתנות לא רק לביטוח רכב עצמו, אלא גם לרגל רכישת הרכב המיוחד עצמו. אילו מדובר בנכה צה"ל, הוא זוכה ליותר פיצויים מידי משרד הביטחון והמדינה – גם כאן בהתאם לשיעור אחוזי הנכות.

מה צריך לדעת על הביטוח המיוחד?
על מנת לזכות בהנחה מהביטוח הלאומי או מחברת הביטוח, אין צורך שהרכב יהיה רשום על שם בעל הנכות. זה יכול להיות גם קרוב משפחה מהדרגה הראשונה שיחזיק באופן רשמי ברכב הנכים. ההנחות לביטוח הזה מאפשרות צמצום פער במחירים באופן משמעותי.


השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר