ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מחשבון ביטוח רכב - איך לא חשבו על זה קודם?

האפשרות ליהנות מהרכב בכבישים קוסמת לרבים; רוכשים רכב או מעבירים בעלות אליכם כשהמשמעות היא שחלה אחריות על הנהג שנכנס לרכב ומחזיק בהגה. עליו לוודא כי קיים ביטוח חובה. מעבר לכך, כל ביטוח אחר יכול להיות רק יתרון. מלבד רישוי וטסט, יש לעשות לו ביטוח חובה עוד לפני שמקבלים את המפתחות לרכב, משום שכל עוד הרכב הוא בחזקת אדם או גורם מסוים הוא עלול להיות גורם לפציעות גוף, גם אם זה לא בנסיעה, והוא חונה במקום שמפריע לתנועה או שהתדרדר בחניה.

היכולת לחשב את מחיר ביטוח חובה
חישוב של מחיר ביטוח חובה נעשה באמצעות מחשבון ביטוח חובה, כזה שניתן למצוא באינטרנט. זה אותו המחשבון שחברות הביטוח משתמשות בו בשלב הצעת המחיר ללקוח, ואינן מתפשרות על המחיר. ניתן לשנות את המחיר רק בהתקשרות מול חברת ביטוח אחרות שמתמחרות זול יותר. לאחר הזנת הפרטים בדף האינטרנט – מקבלים רשימה של חברות ביטוח מהזולה ליקרה ביותר, וכך יודעים לאיזו חברת ביטוח לפנות.

אחת לשנה, להשוות מחירים
כיום החברות מנסות להקל על המבוטחים ולהנגיש את המחיר הזול יותר ללקוח – לפחות על פי המחשבון לביטוח חובה. יש לקחת בחשבון שהמחירים משתנים מדי חודש בחודשו. מבוטח שעשה סקירה חודשית יולי 2012 יקבל מחירים שונים לחודש אוגוסט שלאחריו.

להזין את הפרטים ולהתקשר
רוצים לדעת מה המחיר הזול יותר עבורכם? חשוב להיות ערים לעובדה שמחיר זול אינו אומר שזו ההצעה המשתלמת ביותר-  לכן חשוב לבדוק תנאים. מי שרוצה למצוא מה זול יותר, פונה לאותו מחשבון ברשת האינטרנט ויוצר קשר עם החברה. ניתן ללחוץ על הקישור של החברה שמציעה את הביטוח ולהגיע לפרטי ההתקשרות שלה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר