ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סקירה חודשית אוגוסט

כל עוד אנו נמצאים בחודש יולי 2012 , זה הזמן להחליט איפה לשחק העונה. יכול להיות שתרצו לשחק כשחקני ספסל שמשלמים להם זול יותר- הם יעלו לשחק רק במקרה הצורך ובכך תוכלו לרכוש פוליסת ביטוח רכב זולה יותר, או להיות שחקנים בקבוצה יוקרתית, לשלם יותר כסף בפוליסה, אולם לקבל גם החזרי ביטוח גבוהים יותר. כמה תצטרכו לשלם לפוליסת ביטוח חובה? זה כבר תלוי בנתונים של הנהג ושל הרכב; כאן מדובר בנהגת בת 25, יש לה רישיון כבר 7 שנים – ובמהלך 3 השנים האחרונות עשתה שלוש תאונות דרכים. יש לה רכב חשמלי עם מנוע 1,600 ויש לפחות כרית אויר אחת.

איך אפשר למצוא את הקבוצה הטובה ביותר להצטרף אליה?
כמו בתחילת עונה עם שחקני כדורגל, צריך להרכיב סגל שישחק לאורך עונה שלמה. העניין הוא שבמהלך העונה אין חילופים והכול – מתנהל לפי ההסכם הראשוני כפי שסוכם מראש. הקבוצה הטובה ביותר – אינה בהכרח הקבוצה שתציע לכם סכום זול יותר לפוליסת ביטוח רכב – אולם כדי לסבר את האוזן, ניתן למצוא דרך מחשבון ביטוח חובה מהמחיר הזול ביותר אל היקר, ומשם להמשיך.

סדר הצעות הפוליסות לביטוח רכב
חברת הביטוח שתציע את הצעת ביטוח חובה הזולה ביותר לחודש אוגוסט 2012היא "הכשרה חברה לביטוח" עם 1,735 ₪. מחצית מחברות הביטוח אינן מוכרות פוליסות ביטוח לפרופיל שכזה (3 "פציעות" בשלוש השנים האחרונות זו אחריות כבדה למדי שעלולה לעלות להן ביוקר) – ולכן ההפרשים בין המחירים בפוליסות גדולים.

במי לבחור?
שלוש הקבוצות הראשונות – הכשרה, איי.אי.ג´י ומגדל מוכרות באותו טווח מחירים פחות או יותר, ומעבר לזאת – ביטוח חקלאי תמכור פוליסה מעט יותר יקרה 397 ₪ יותר מהזולה ביותר. הפוליסה היקרה ביותר לפני פניה לחברת הפול היא 4,501 ₪ של חברת איילון – 2,766 שקלים יותר ממחיר הזולה ביותר.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר