ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הכל אודות ביטוח צד ג´

אז מאיפה בכלל הגיע השם צד ג´? כאשר שי כלי רכב עושים תאונה, נהג אחד נחשב לצד א´, נהג שני נחשב לצד ב´, אולם מי נחשב לצד ג´? ובכן, כלי הרכב נחשב לצד ג´. ועל כן, כאשר שואלים אתכם מהו ביטוח צד ג´, תדעו שזהו ביטוח אשר בא לבטח את צד ג´ בתאונה – הרכב עצמו שנפגע.

כלל הביטוחים שקיימים
חשוב תחילה להכיר את כלל הביטוחים שקיימים כיום בעולם הרכב: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג´. ביטוח חובה הוא ביטוח אשר מעניק כיסוי כנגד פגיעות גוף ונפש לצד א´ וב´ בתאונה (כלומר לנהגים) וכן מעניק כיסוי לכל אדם אחר אשר השתתף בתאונה כמו נוסעים נוספים ברכב והולכי רגל. ביטוח מקיף הוא ביטוח אשר מקנה כיסוי כולל לרכב לרבות גניבה, שריפה, שיטפון, ונזקי חוץ (בדיוק כמו במקרה של ביטוח צד ג´).

מהו ביטוח צד ג´
ביטוח צד ג´ הוא ביטוח אשר מקנה כיסוי כנגד פגיעות שנגרמו לרכב שפגעתם, פגיעות אשר יכולות להגיע לאלפי ואף עשרות אלפי שקלים. הביטוח אומנם מותנה בבפגיעה עד סכום נזק וכן בדמי השתתפות עצמית, אך חשוב לדעת כי הבסיטוח יכול לחסוך לכם המון כסף במקרה של תאונה. יש מקרים יוצאים מהכלל שעבורם רכישת פוליסת ביטוח צד ג´ לרכב היא האופציה היחידה שבה אפשר לכסות, לפחות חלקית, נזקי רכוש.

מתי כדאי לעשות ביטוח צד ג´?
תמיד כדי שלכל הפחות יהיה ברשותכם לפחות ביטוח צד ג´, אלא אם כן אתם יכולים להרשות לעצמכם ביטוח מקיף. אולם לעיתים לא משתלם לעשות ביטוח מקיף לדוגמה כאשר יש ברשותכם רכב ישן, אז הפוליסה עבור הביטוח מקיף תהיה גבוהה מדי מכדי להיות משתלמת, או כאשר חברות הביטוח מסרבות לבטח אתכם עם ביטוח מקיף או כאשר יש ברשותכם רכב דו גלגלי.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר