ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ממה מורכב ביטוח הרכב שלכם

ביטוח רכב הוא העוגן  הכלכלי שלכם בזמן הפעלת ביטוח רכב בזמן אמת. הביטוח לרכב מורכב כמה שכבות הגנה, כשהשכבה הבסיסית ביותר –  הנצרכת ביותר והנדרשת על ידי החוק במדינה היא שכבת ביטוח חובה. הביטוח הזה מעניק כיסוי לפגיעות גוף ונפש שנגרמו באופן ישיר או עקיף מן התאונה. אין צורך להוכיח מי אשם בתאונה הכוללת ולתבוע אותו, אלא לתבוע את הביטוח שעשה בעל הרכב. הביטוח הזה מאפשר לקבל החזרים כלכליים ולהתגבר על הוצאות בלתי צפויות אשר חייבות להיות משולמות, למען הבריאות של הנוסע, הנהג והולך הרגל שנפגע.

מוצרי לוואי הכרחיים
גם הביטוח המקיף הוא ביטוח שחשוב מאוד לעשותו משום שהוא משיב תגמול כספי למי שנעשה נזק ברכבו – ולפי הסעיפים שנקבעו לכך מראש. אמנם החוק לא מחייב את המבוטחים לעשותו ומדובר בהוצאה לא מועטה של אלפי שקלים בשנה, אולם אותם אלפי שקלים משרתים את המבוטח טוב מאוד בזמן שהוא מקבל החזרי ביטוח עבור נזקים שנגרמו לרכב, ובדרך כלל זה הביטוח שנמצא יותר בשימוש.

ביטוח לצד שלישי – ביטוח אנושי
ביטוח צד שלישי מאפשר למבוטח להתגבר על הוצאות ש"צצות" במפתיע מידי גורמים שלישיים שמבקשים לקבל החזרים כספיים בגין נזק לרכוש שלהם, אשר נעשה על ידי אותו מבוטח. אם אין לו את הביטוח לצד שלישי, הרי שאפשר לתבוע ישירות את הנהג או את בעל הרכב בהוצאות הנזק.

תוספות ביטוח שונות
התוספות בביטוח רכב מתווספות לביטוח צד שלישי לרוב, או לביטוח המקיף. בביטוח חובה לא מוסיפים תוספות ביטוח, אלא אם הן תוספות לביטוח רכב חובה שהוספו לביטוח צד שלישי. התוספות הללו משמעותיות לכל פרופיל של נהגים, תוספות שניתן לבחור בנפרד לפי מידת ההתאמה לנהגי הרכב.


השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר