ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב- מה שחלקנו לא יודעים

גם מי שרוכש את הביטוח לרכב באופן תדיר מדי שנה, לא תמיד מעורב בנתונים שכלולים בחוזה שערך, אף אם שילם עליו אלפי שקלים מדי שנה. אותם אלפי שקלים אינם מונחים על קרן הצבי, אלא מהווים עירבון לכך שבמקרה שבו יהיה צורך חלילה להשתמש בכספי הביטוח, המבוטח יקבל תנאים נאים וטובים ככל הניתן וביחס למה שיקבע לו על ידי חברת הביטוח מול תקרת הביטוח שלו. ככל שתנאי הביטוח טובים ומשתלמים יותר, כך זוכים לקבל פיצויים גבוהים יותר ויכולת להתאזן כלכלית למרות ההוצאה הגדולה.

תעריפי ביטוח חובה – תעריף שמשתנה מחברה לחברה
בכל לחברת ביטוח ישנו מחיר אחר שיוצע לקונה, וזאת לפי שיקולי החברה, ועדיין בטווח המחירים המוסכם והמפוקח על ידי משרד האוצר. הביטוח הזה יפצה את הנוסעים, את הנהג ואפילו הולכי רגל שנקלעו לאותה תאונה. ביטוח חובה שכזה יכול להציל מהוצאות רבות ומתארכות לצערנו לצרכי שיקום או תמיכה כלכלית בגין אבדן של כושר עבודה.

ביטוח מקיף
הביטוח המקיף סובב סביב פגעי רכוש של הרכב המבוטח. ניתן לתבוע את הביטוח במצבים שבהם לא הייתה כוונה תחילה לפגום ברכב כדי להונות את הביטוח ואילו הנהג היה פיכח – לא תחת השפעת סמים או אלכוהול. כלומר – הפגיעה ברכב הייתה יכולה לקרות מהדרדרותו, מתאונה עצמית שעשה נהג הרכב או מפגיעה של גורם אחר ברכב (וגם להיפך).

ביטוח צד ג´
ביטוח לצד שלישי מכיל את האופציה לשלם מכספי הביטוח את אשר הצד השלישי תובע מהמבוטח. הצד השלישי יכול להפגע ברכוש מפגיעת הרכב המבוטח בו ולכן פונה אל המבוטח או חברת ביטוח צד ג´ שלו בתביעה על מנת שישיב לו את שווי הנזק. אפשר להשיג לביטוח זה הרחבות לביטוח חובה כמו תביעות גוף עקב תאונת שרשרת.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר