ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

דמי השתתפות עצמית בפוליסה – מה זה?

כידוע, בארץ קיימים 3 סוגי ביטוחים שונים: ביטוח חובה, ביטוח צד ג´ וביטוח מקיף כאשר כל ביטוח מעניק כיסוי כנגד נזקים שונים – ביטוח חובה מעניק כיסוי כנגד פגיעות גוף ונפש בלבדביטוח צד ג´ מעניק כיסוי כנגד פגיעה בעצמים או רכבים אחרים וביטוח מקיף אשר מעניק כיסוי לרכב המבוטח עצמו פלוס תנאי הביטוח של ביטוח צד ג´.

גובה הפרמיה – כיצד קובעים?
גובה הפרמיה עבור כל ביטוח נקבע על ידי מספר קריטריונים שונים אשר מסווגים את הנהג לקבוצת סיכון מסויימת – ככל שקבוצת הסיכון שאליה הנהג שייך גבוהה יותר, כך תהיה הפרמיה עליה יישלם גבוהה יותר ולהפך. בין הקריטריונים אשר קובעים לאן הנהג יסווג ניתן למצוא את נפח המנוע של הרכב, גיל הנהג, מינו, היסטוריית תאונות, יצרן הרכב, שנת ייצור, הימצאות של אביזרי בטיחות כמו כריות אוויר, ABS וכדומה.

אז מה הם דמי ההשתתפות העצמית?
בעת שחותמים על פוליסת הביטוח חותמים גם על גובה דמי ההשתתפות העצמית שהם בעצם סכום כסף מסויים שנקבע במעמד רכישת הביטוח שיש לשלמו כאשר מתבצעת תאונה. סכום זה, חובה להדגיש, אינו משתנה בהתאם לנזק כך שהוא נשאר אחיד. תפקיד דמי ההשתתפות, אם כך, הוא למנוע הגשה של תביעות קטנות אשר יכבידו מאוד על המערכת ובכך יובילו לזירוז של תהליכים אחרים.

שינוי מחיר הפרמיה
אחת הדרכים הנפוצות יותר להורדת דמי הפרמיה היא על ידי העלת גובה דמי ההשתתפות העצמית, כך שככל שגובה דמי ההשתתפות העצמית גבוה יותר, כל הפרמיה נמוכה יותר ולהפך. אפשרות זו אינה מומלצת לכל אחד שכן היא דורשת שיהיה לכם איזשהו ניסיון מסויים על הכביש מכיוון שכל יתרונה הוא בכך שלא תשתתפו בתאונות קטנות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר