ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הבדלים בין ביטוח מקיף לבין ביטוח חובה לרכב

אין ספק, כי במדינת ישראל מתגלגלים כספים רבים המשולמים מדי שנה לחברות הביטוח לטובת ביטוחי רכב. נתחיל מביטוח חובה שבו כל רכב ממונע חייב להצטייד, דרך ביטוח מקיף וכלה בביטוח לצד שלישי. אם זה נשמע מכאן כמו הוצאה מיותרת, הרי שיש עניין חכם בעשיית פוליסה מכל סוג – משום שכאן ככל שקונים יותר פוליסות וגם משלמים יותר, לרוב חוסכים יותר כשמגיע הרגע שבו נאלצים להפעיל את הפוליסה בזמן אמת. כמובן, ישנה השלכה למהות סעיפי הביטוח עליהם חתמתם בתחילת ההתקשרות מול חברת הביטוח.

מה ההבדל בין ביטוח חובה לרכב ומקיף?
ביטוח חובה אינו ברירה – יש לעשות אותו כלזמן שאתם בעלים של רכב ממונע. ביטוח מקיף הוא זכות, אולם לרוב הוא יותר בשימוש. ביטוח חובה יכסה על הוצאות בגין נזקי גוף (אצל הנהג, הנוסעים או הולכי רגל) ואין חשיבות לזהות גורם התאונה, בעוד בביטוח מקיף, ההחזרים הם בגין נזקי רכוש מסוימים שנעשו למכונית. גם כאן אין קשר לגורם התאונה.

האם חייבים לעשות ביטוח מקיף באותה חברת ביטוח רכב?
ניתן לבחור כל פוליסה לביטוח רכב בנפרד – חובה, צד ג´ ומקיף. ניתן לפנות לכל חברת ביטוח בנפרד ולבקש השוואת מחירים לכל פוליסה בנפרד. לבסוף, לבחור בחברת הביטוח המשתלמת ביותר. רצוי לשים לב כמובן, אם ישנם מבצעים של צירוף בין שתי הפוליסות – וקבלת הנחה בשל כך.

איך לבחור חברת ביטוח?
כמובן, אפשר להשוות ולבחור בחברת הביטוח שנתנה את המחיר הזול ביותר. ההבדלים אמנם מהותיים ויכולים להגיע גם למאות ולאלפי שקלים לדמי ביטוח לשנה. מצד שני, מרכז הכובד מופנה לתנאי הביטוח. איזו חברה תציע יותר ובמחיר זול? נסו לקרוא כמה שיותר כתבות אודות מצבה של החברה באותה התקופה ואם אין משמעות לאותה הוזלה משמעותית

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר