ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

סוגי הביטוח העיקריים בארץ

בארץ קיימים כיום כשלושה ביטוחים עיקריים כשלכל אחד מהם תוספים שונים ומשונים. שלושת הביטוחים השונים הם ביטוח חובה, ביטוח צד ג´ וביטוח מקיף לרכב כשעל כל אחד מהם נסביר בהמשך וננסה לפרט ככל האפשר אודות הנספחים השונים שלו. לפני שנסביר ראוי לציין כי כיום בארץ קיימות חברות ביטוח רבות כשכל אחת מהן מנסה להעניק הצעה מפתה יותר ממתחרותיה ועל כן חשוב לעשות סקר שוק מקיף ככל האפשר.

ביטוח חובה שחובה לעשות
ביטוח חובה הוא הביטוח היחידי מבין השלושה המעוגן בחוק מבחינת סעיפיו ונספחיו, כמו כן, הוא גם היחידי אשר כל נהג בעל רכב מנועי חייב לרכושו – ומכאן שמו. ביטוח חובה מעניק כיסוי כנגד פגיעות של גוף ונפש ובגלל פוטנציאל הנזק כאן, ביטוח חובה מגיע לרוב לסכומים שבין 1,500 -2,000 שקלים בשנה. משרד האוצר הוא זה שאחראי על גובה הפרמייה לביטוחים הללו, אולם הבדלי המחירים נובעים בגלל התחרות בין החברות שחלקן מורידות את גובה הביטוח.

ביטוח צד ג´
ביטוח צד ג´ אשר ידוע גם בשם ביטוח צד שלישי הוא ביטוח אשר מעניק כיסוי כנגד פגיעה ברכב אחר או בעצם כלשהי (כדגומת עמוד, גדר, חומה וכדומה) בשעת תאונה. ביטוח זה הוא גם ההזול מבין השלושה אך הוא רק בגדר אופציונאלי ואין חובה לרכושו. ובכל זאת, נהגים רבים בוחרים לרכוש ביטוח זה מכיוון שפוטנציאל חיסכון הכסף בו לעומת מחירו הוא שווה ביותר, רק נסו לדמיין פגיעה ברכב יוקרה ותראו כיצד גם הפגיעה הקטנה ביותר יכולה להתנפח למחירים של עשרות אלפי שקלים.

ביטוח מקיף
הביטוח האחרון שנדבר עליו הוא הביטוח המקיף. ביטוח זה מעניק כיסוי מלא לרכב וגם כנגד פגיעה ברכבים ועצמים אחרים – כן, בדיוק כמו ביטוח צד ג´. מבין השלושה, ביטוח מקיף הוא היקר ביותר מכיוון, שכשמו כן הוא, הוא המקיף ביותר ולפיכך כך פוטנציאל הנזק שהוא ייכסה הוא הרב ביותר. ביטוח זה מקנה כיסוי כנגד גניבה, תאונות, שריטות, שריפות וכדומה

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר