ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב שווה את ההשקעה

קניית רכב היא אחת מההוצאות הגדולות העומדות בפני משק בית, יש לזכור ולשים לב שבעת התשלום עבור הרכב לא מסתיימות ההוצאות השוטפות עבורו. לצד העלות של הרכב קיימות הוצאות נוספות כמו דלק, אגרות וביטוחים רבים. אדם שמחליט לקנות רכב יודע כי אחת מההוצאות העומדות בפניו היא ההוצאה על ביטוח הרכב. הוצאה זו משתנה בין רכב לרכב ומושפעת מגורמים רבים.

עלויות הביטוח
הביטוח מתחלק בימינו לשניים, ביטוח החובה והביטוחים המשלימים. עלות ביטוח החובה מעוגנת בחוק ומורכבת מגורמים קבועים כמו, גיל הנהג, מינו, היסטוריית הנהיגה של הנהג, שנת ייצור של הרכב ועוד. הביטוחים המשלימים לעומת זאת, ביטוח צד ג´ והביטוח המקיף אינם מחויבים על פי חוק ולכן חברות הביטוח רשאיות לקבוע את המחיר. ישנם גורמים רבים המשפיעים על עלות הביטוח ועלויות אלו יכולות להשתנות בין החברות השונות. הפרמטרים הם, היסטוריית תאונות, גיל הנהג הצעיר ביותר, שנת ייצור הרכב, מיגון הרכב ועוד.

השוואת מחירים
בתחום ביטוח החובה המחירים מעוגנים בחוק ולכן השוואת המחירים היא פחות יעילה, לעומת זאת בתחום הביטוחים המשלימים כל חברה יכולה לקבוע את המחיר שלה ולתת עדיפות שונה לפרמטרים אחרים. על כן, חובה לבצע השוואת מחירים לפני רכישת ביטוח. כיום קיימים אתרים רבים בהם ניתן לעשות השוואת מחירי ביטוח על פי מאפיינים שונים. כל מה שיש לעשות הוא להקליד ביטוח רכב השוואת מחירים באינטרנט ומספר רב של אתרים כאלו יופיעו לפניכם.

בחירת חברת ביטוח
יש לזכור שלמעט גורם המחיר יש חשיבות רבה לטיב השרות שתקבלו מחברת הביטוח. חברת ביטוח טובה נמדדת ברגע האמת, כאשר אתם נזקקים לשירותיה. לפני חתימה על חוזה מול חברת ביטוח יש לבחון את טיב השירות שתקבלו ממנה, יש לחפש המלצות אודותיה ברשת האינטרנט, לברר עם חברים ומכרים אודותיה ואודות אופן הטיפול בפניות. רק לאחר קבלת חוות דעת חיובית יש לחתום עימה על הפוליסה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר