ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב לצעירים

מזל טוב! בנכם או בתכם קיבלו רשיון וכעת הם מצטרפים לעשרות אלפי הנהגים הצעירים והחדשים, נרגשים לקראת נסיעתם העצמאית הראשונה. כאן המקום לציין, כי הסטטיסטיקה מוכיחה שנהגים אלו מועדים יותר לביצוע תאונות דרכים, מתוקף חוסר נסיונם ומיומנותם בהתמודדות עם מצבי נהיגה מסוכנים. על כן, קבעו חברות הביטוח תעריפים ותנאים שונים לפוליסות הרכב אשר בין הנוהגים בו מצויים נהגים חדשים ו/או צעירים.
מהו למעשה ההבדל בין נהג צעיר לנהג חדש?
רבים מתבלבלים בין ההגדרות השונות, אך ההבדל בין השניים הינו פשוט- נהג חדש בהגדרתו הינו על אדם שבבעלותו רשיון במשך תקופה של פחות משנתיים, ואילו נהג צעיר הינו כל אדם בעל רשיון שגילו קטן מ-24. כמשתמע מכך, נהג חדש הינו בהגדרתו גם נהג צעיר, ועליו קיימות מספר הגבלות וביניהן חובתו להסתייע בנהג מלווה לאורך שלושת החודשים הראשונים מקבלת רשיונו וכן איסור על הסעת מעל לשני נוסעים ברכב. יודגש, כי קיים הבדל בעלות פוליסת הביטוח רכב גם בין זו של נהג צעיר לזו של נהג חדש, כאשר הפוליסה היקרה מבין השניים היא זו של האחרון.
ביטוח רכב לצעירים- יקר או משתלם?
חברות הביטוח השונות גובות, כאמור, מחירים גבוהים באופן יחסי כשמדובר בביטוח רכב לנהג חדש ולנהג צעיר. עם זאת, חשוב לציין כי תעריפי הביטוחים משתנים מחברה לחברה ועל כן ביצוע השוואת מחירים טרם רכישת פוליסה הינה מחייבת. לצד זאת, ישנן חברות המציעות מסלולים מיוחדים עבור נהגים מסוג זה, כמו לדוגמא ביטוח המתומחר לפי שעות, או ביטוח המופעל רק בסופ"שים עבור חיילים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר