ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח מקיף לרכב השוואה לשם הוזלת עלויות

אם ברשותכם רכב, אתם ודאי מוציאים בעבורו מדי שנה אלפי שקלים, ונכון לאותה תקופת הוצאות, אתם ודאי מוצאים את עצמכם לא פעם ולא פעמיים מתלבטים בקשר לתועלת שיש בכל פעולה – האם כדאי לקחת את הרכב לתיקון לפני שאני מוכר אותו? האם לעשות לו ביטוח רכב גם אם זה לתקופה של כמה חודשים? וכן הלאה. ידוע, שצריך לעשות ביטוח חובה לכל רכב, אז בשאלה הזו אין ברירה, אלא לעשות ביטוח חובה – השאלה תחת אילו תנאים. עוד ידוע שרצוי לקרוא ככל הניתן אודות תנאים וכיסויים בפוליסת ביטוח רכב.

מחירה של פוליסת ביטוח מקיף
המחיר בביטוח המקיף עדיין תחת פיקוחו של המפקח על הביטוח במשרד האוצר, אולם טווח המחירים שלו גדול במאות שקלים מטווח המחירים שבפוליסות ביטוח חובה, ודורש התעניינות מיוחדת במחיר. כל חברה תציע מחיר פוליסת ביטוח מקיף שונה מהחברה המתחרה, כשככל שהמבוטח עלול על פי הסטטיסטיקה לתבוע את חברת הביטוח, כל המחיר יהיה יקר יותר.

לעשות השוואה לביטוח רכב מקיף
כאשר עורכים השוואת מחירים בביטוח רכב, רצוי להוציא כמה שפחות אנרגיות מיותרות, אלא על מה שחשוב באמת להתמקח עליו. כאשר עושים ביטוח לרכב אולי כדאי לדעת להתמקח על הגורמים שמאפשרים להוזיל את המחיר לעומת מה שמקבלים בעבורו, כמו למשל דמי השתתפות עצמית בביטוח רכב, או מחיר כולל נמוך יותר בחברה שבה נמצאים גם שאר חוזי הביטוח – דירה, חיים, בריאות, תאונות אישיות וכן הלאה.

חשוב להקדיש מעט זמן לפני הסכמה על חוזה
רצוי להקדיש זמן מה לצורך השוואת מחירי ביטוח רכב, לפני שקובעים עלות של אלפי שקלים לאורך שנה שלמה. מה יהיו התנאים לתשלום – לכמה תשלומים ניתן לפרוס? האם אפשר להוזיל למי שעורך פוליסה כפולה – ביטוח חובה וגם מקיף ביחד? כל זאת מתבצע בתוך יממה אחת מכיסא נוח בבית או במשרד – כשאתם משאירים פרטים באינטרנט ויוצרים אתכם קשר טלפוני.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר