ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מהם הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח רכב לנשים

לאורך עשרות שנות קיומם של רכבים ממונעים, התפתחה  ההנחה כי הנהיגה של נשים היא פחות בטיחותית, צפויה או מתונה – ויכול להיות שזה נובע מכך שבאופן סטטיסטי פחות נשים מבינות במערכת המכאנית של הרכב ובתחזוק נכון של הרכב כמו גם בנהיגה מוטורית נכונה. מול ההנחה הזו, קיימת הנחה בביטוח רכב לנשים, שניתנת על סמך נתונים חיים בשטח: נשים עושות פחות תאונות דרכים קטלניות. העובדה הזו לא הייתה מצוינת לחינם, ולא הייתה מתוגמלת על ידי חברת הביטוח לחינם.

מידת הסיכון של הנהג ברכב
חברות הביטוח מחלקות את הנהגים ברכב לסוגי נהגים שונים, המהווים ביניהם סיכון מדורג לקרות מקרה ביטוח. על פי סטטיסטיקה וחישוב כלכלי, אפשר להעמיד את סוג הנהג ולהחליט כמה יצטרך לשלם כדי לקבל כיסוי ביטוח במקרים שונים – לדוגמה – נהגת או נהג, ותיק או חדש ויכול להיות גם צעיר, נהג ארעי או קבוע. נשים באשר הן תקבלנה את ההנחה מלכתחילה שיכולה להיות עד 35% ממחיר רגיל, כל עוד אינן מעורבות בתאונות דרכים עם נפגעים והרוגים – אלא רק בכרבע מן המקרים בישראל.

כיסויים כלולים בפוליסה לביטוח נשים
הכיסויים בביטוח רכב לנשים כוללים בדיוק את מה שכל הפוליסות כוללות – את הסעיפים הסטנדרטיים – ביחוד אם מדובר על ביטוח חובה שבו לא מוסיפים הרחבות ביטוח. בביטוח מקיף הן זוכות לא רק להנחות, אלא גם להטבות שונות כמו שירות VIP לנהגות שעשוי לכלול גם החלפת צמיג ברכב.

משתלם להיום אישה – ביטוח רכב לנשים זול יותר.
ההנחה תתבטא לא רק במחיר הפוליסה, אלא גם בדמי השירות שאותם תיאלץ לשלם אילו תרצה לפתוח תיק תביעה מול חברת הביטוח לרכב. מצד שני, אילו עשתה תאונת דרכים או שרשיונה נשלל לפחות פעם אחת בשלוש השנים האחרונות, הרי שההנחה תצומצם או תבוטל כליל.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר