ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

טיפים כדי לצמצם ביטוח רכב פרימיום

גם בתחום ביטוח רכב, ידע שווה לכוח. כוח זהו אותו הכסף שאותו תוכלו לחסוך – לא רק בזמן שבו רוכשים פוליסת ביטוח רכב משתלמת, אלא לחסוך בעיקר ברגע הפעלת ביטוח רכב בשעת אמת. ישנם שני צדדים להסכם, שניהם יכולים לעצב את הפוליסה לראות עיני המבוטח, כשחברת הביטוח מציעה את הפוליסה המתאימה ומצד שני כשהלקוח המבוטח הפוטנציאלי יכול להתמקח ולדרוש. חשוב להתחיל מביטוח חובה שכן זה ה"בייסיקס" – נסיעה ללא ביטוח חובה אסורה במדינת ישראל ונחשבת לעבירה פלילית שגוררת אחריה גם סנקציות כמו קנס, ומשפט שיכול להוביל גם למאסר.

להבין את הגורמים להעלאת מחיר או להוזלתו
חשוב להבין מהן כל אותן נקודות המפתח שמובילות להוזלה או לייקור הפוליסה בביטוח רכב. רצוי לשלוט במבוא לעולם ביטוחי הרכב, ולהבין לפחות מהם אותם הפרמטרים לתמחור פוליסת רכב. בביטוח חובה ובביטוח מקיף אפשר לומר שמדובר באותם נתונים – נתוני הרכב ונתוני הנהגים הקבועים. מעבר לזאת, ישנן תוספות בביטוח שלעתים צריך אותן וחשוב להשוות גם ביניהן מחירים.

לדעת מה המחיר עוד לפני שיחת הטלפון
בביטוח חובה, אפשר לדעת דרך השימוש ברשת איזה מחיר תציע כל חברת ביטוח ללקוחות, כשאין מקום למיקוח בביטוח זה. הרעיון הוא להשתמש בכלי הציבורי – מחשבון ביטוח חובה, תוך הזנת נתונים של רכב ונהג. התוצאה מדורגת מהביטוח הזול יותר אל היקר, אולם הביטוח יכול להיות זול יותר משום שההחזרים או גבול האחריות יהיו נמוכים בהתאם.

בביטוח מקיף – לאזן בדמי השתתפות עצמית
מלבד השוואת מחירי ביטוח רכב באמצעות האינטרנט, ישנם סעיפים ששינויים יגרור שינוי במחיר, כמו למשל סעיף השתתפות עצמית. ככל שההשתתפות העצמית תהיה נמוכה ומוזלת יותר בביטוח השנתי, היא תהיה גבוהה למקרה של הפעלה. לכן יש למצוא את האיזון.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר