ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

איך לחסוך אלפי שקלים בביטוח רכב?

כאשר אנו חושבים על המילה ביטוח לרכב אנו מיד חושבים על עוד הוצאה כספית של כמה מאות שקלים בשנה (אם אנו נשארים רק עם ביטוח חובה) או הוצאה של כמה אלפי שקלים אם אנו מחליטים לעשות גם ביטוח מקיף לרכב. מרבית האנשים מתאיישים מהמחיר עוד לפני שהם מתחילים לחפש ומקבלים לידיהם את ההצעה הראשונה שנופלת בחיקם. אולם, אופן פעולה חכם יכול לחסוך לכם אלפי שקלים בשנה מהביטוחים השונים.

חברות ביטוח בארץ
כיום קיימים בשוק הרכב הישראלי חברות ביטוח רבות אשר נלחמות על כיסו של הלקוח. חברות אלו מציעות מחירים שונים מאוד אחת מהשנייה כשלאו דווקא שהכי זולה היא הכי משתלמת! ישנם קריטריונים רבים שיש להתחשב בהם בטרם בוחרים חברת ביטוח שכן חלקם יכולים להיות מיותרים מאוד בשבילכם בעוד שאחרים שימושיים ביותר.

קריטריונים לגובה הפוליסה
קשת המחירים הרחבה שנוצרה עקב כמו חברות הביטוח הגדולה נוצרה מכיוון שכל חברה מציעה סט שונה של סעיפים בפוליסת הביטוח שלה, כאשר חלק מן הסעיפים משותפים לכל החברות (כמו גיל הנהג) ואילו חלק אינו (כמו שירותי גרר). בין הקריטריונים ניתן למצוא מספר הנהגים ברכב, שנת הרכב, דגם, מין הנהג (כן, כן, נשים מועדות פחות לתאונות), עבירות עבר וכדומה.

חיפוש הפוליסה
ועל כן, כאשר אתם מבררים לגבי פוליסה מסויימת, בידקו היטב מה היא כוללת ומה לא, וחישבו האם היא מתאימה לכם הן מבחינת מחיר והן מבחינת שירותים וכיסוי. מכיוון שיש כל כך הרבה חברות, הדרך המהירה ביותר לעשות זאת היא על ידי שימוש בשירותי אינטרנט המציעים לכם לקבל הצעות מחיר בחינם מחברות הביטוח כאשר כל שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים הרלוונטיפ פעם אחת ואז לשבת ולחכות לשיחה מנציג שירות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר