ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח רכב ביבוא אישי

בכל שנה עולות על פני הכביש כמה אלפי מכוניות חדשות ומשומשות, אשר יובאו לארץ באמצעות ייבוא אישי של אנשים פרטיים – שלא באמצעות הזכיין הראשי, או באמצעות חברות יבוא אשר אינן עצמן או פועלות מטעם הזכיין הראשי ליבוא המכוניות לארץ. ידוע, כי המכוניות המיוצרות בחו"ל עולות אחוזים רבים פחות ממחירן בארץ, ומה שעושה את ההבדל הוא המס על הייבוא. הרכבים הללו הינם רכבים מוחזרים לחברות מימון בארצות הברית או באירופה, ויכול להיות שאלו רכבים שהוזמנו באמצעות ברוקרים בחו"ל. כך או כך, הביטוח אינו עושה חיים קלים גם למי שניסה לחסוך כספים מלכתחילה.

ביטוח רכב לרכבים מיובאים
 רכב שהגיע לנמל ישראל ועובר תהליך במכס,  צריך לקבל את רישיונו דרך משרד התחבורה כדי לקבל רישיון תקף לרכב. רק לאחר שיש ברשותו רישיון ומספר לוחית רישוי בישראל, בעל הרכב יכול להפעיל חובה על מנת להכנס אליו ולהתחיל לנסוע בו. רכישת ביטוח חובה יכולה להתבצע גם בכמה דקות, ולכן אפשר לקחת כבר את הרכב מרגע שרישיונו מוכן.

שווי הרכב והקשר שלו לביטוח רכב
כדי להשוות בין ביטוחי חובה מחירים, יש צורך להעביר אותו בדיקת שמאי אשר יתן לו קוד לדגם מיוחד – ככל רכב שעולה על כבישי ישראל וחייב להיות מבוטח ויקבע כך את שוויו בישראל. כשמדובר בביטוח מקיף – ישנה משמעות לאפשרות החלפת חלקים זמינים בישראל. יכול להיות רכב שאין לו חלפים כאלו בארץ ולכן חברות הביטוח תסרבנה לבטחו בביטוח מקיף.

גבול אחריות נמוך יותר
בהשוואה לרכבים מקבילים זהים שמיובאים באופן מרוכז אצל היבואן, גבול האחריות בביטוחי הרכב לרכבים מיובאים נמוך יותר, וזאת כנראה משום שמלכתחילה מדובר ברכבים ששוויים נמוך יותר מזה של הרכבים המקבילים להם.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר