ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

הוצאה נכונה והיא ביטוח רכב

ביטוח רכב הוא אחד מההוצאות המשמעותיות ביותר במשק הבית בישראל. מדי חודש בחודשו, לאורך כל תקופת היותנו בעלי רכב, אנו נאלצים לשלם עבור ביטוח לרכב, סכומים אשר מגיעים, בהתאם לפוליסה שבחרנו, עד אלפי שקלים בשנה. אילכך ובהתאם לזאת, חשוב להבין את רזי עולם הביטוחים לרכב על מנת שנוכל לרכוש פוליסת ביטוח בצורה משכילה ונכונה.

ביטוח חובה- כשמו כן הוא
כיום קיימים 3 ביטוחים עיקריים כשהחשוב ביניהם הינו ביטוח החובה לרכב. ביטוח זה חייבים לעשות על פי חוק וכי נהיגה ללא ביטוח חובה בתוקף הינה עבירה על החוק אשר עליה ניתן לקלב, בהאתם לנסיבות, מאסר בפועל. תפקידו של ביטוח החובה הוא להעניק כיסוי במקרה של תאונה כנגד נזקי גוף ונפש. כך שאם תזדקקו לטיפול רפואי, ניתוח, חופשה מהעבודה וכו´ עקב תאונה, תהיו מכוסים במלואכם.

ביטוח מקיף- על מה לשים את הדגש?
ביטוח מקיף לרכב הינו ביטוח אשר מציע כיסוי כנגד שלל תאונות שיכולות להיגרם לרכב ביניהם: שריפה, שיטפון, רעידות אדמה, וכו´ ואף גניבה של הרכב. כמו כן, ישנה חשיבות רבה כאשר עושים ביטוח מקיף לשים לב לסעיפים הקטנים בפוליסה עצמה כמו כל הנוגע לגבי שריטות, גרר, רכב חלופי וכו´. כל אלו יכולים להעלות את מחיר הפוליסה או לחילופין להפוך את הפוליסה לאטרקטיבית יותר.

רכישת ביטוח צד ג´
ביטוח נוסף והפופולארי פחות מבין ה-3 הוא ביטוח ביטוח צד ג´. ביטוח צד ג´ נועד לתת כיסוי למבוטח מפני נזקים לצד שלישי שיכולים להיגרם בעת תאונה. ביטוח זה יכול לחסוך לכם כסף רב: דמיינו שאתם אנשים קשיי יום, עובדים בעבודה סבירה ומרוויחים 8,000 ש"ח בחודש. עכשיו דמיינו שבוקר אחד אתם מאחרים לעבודה ואתם נוסעים קצת מהר מהרגיל ולא שמתם לב למרצדס שלפניכם והתנגשתם בה. הזנק שנגרם יכול להגיע לסכומים של עשרות אלפי שקלים וכך שעבודה של מספר חודשים תלך לטימיון.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר