ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

פוליסת ביטוח רכב – תמחור דיפרנציאלי

חברות ביטוח ממיינות את הלקוחות ביניהן על פי קבוצות סיכון. לדוגמה – נהגים שהיו מעורבים בשלוש השנים האחרונות בתאונת דרכים או נהגים שנקבעה להם שלילת רישיון לאורך שלוש השנים האחרונות  פעם אחת ואפילו יותר, אלו נהגים שכל חברת ביטוח שוקלת אם לבטח אותם מולה, ואם כן – מעלה להם את רף המחיר, כאשר סעיף ההשתתפות העצמית תופס מקום חשוב. בפעם הבאה, אותו נהג יחשוב פעמיים אם הוא מעוניין לתבוע את חברת הביטוח, ככל שהוא יאלץ לשלם השתתפות עצמית גבוהה יותר. למרות זאת ישנן דרכים להקל על המחיר.

מחירים משתנים למבוטחים שונים
בכל רכב ישנו ביטוח אחד שתקף למשך שנה – ביטוח חובה. מעבר לכך, ישנם ביטוחים נוספים – מקיף וגם צד שלישי. כל אחד מאלו מותאם לפי הנהג הצעיר ביותר ברכב, סוג הנהג או לפי נתוני בעל הפוליסה. המחיר ישתנה אם נתוני הנהג ישתנו, וכן גם אם כל פרט אחר עליו יצהיר המבוטח ישתנה.

מחירי ביטוח מקיף לרכב

המחירים בביטוח רכב הם מהגבוהים ביותר, ולכן דווקא שם אנשים נוטים לקצץ ולא להשקיע בשירותים נוספים שיכולים לשדרג את הנוחות בדרכים, כמו למשל שירותי דרך וגרר, כשעל סעיף זה המבוטח משלם פחות ממה שישלם לגרר בזמן אמת. כל נהג ברכב יכול להיות הגורם שבאמצעותו אפשר יהיה לקבל הצעה טובה יותר בביטוח רכב – רק לברר.

למה לא לשקר לחברת הביטוח?
חברות ביטוח  אשר שיתפו אל בין שורותיהן מבוטחים שהצהירו על נתונים לא כנים ולא אמיתיים בביטוח – לרבות התחייבות לצרף לכלי הרכב מיגונים עבור ביטוח מקיף, הרי שהקשר החוזי בין שני הצדדים עלול להתבטל, ומכל מקום, חברת הביטוח לא תהיה חייבת להחזיר לתובע את כספו לפי אותו מקרה.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר