ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

תביעה לתשלום תגמולי ביטוח רכב בגין גניבת הרכב

הביטוח המקיף מכסה באופן בסיסי גם מקרי גניבה של הרכב, אולם על מנת לקבל את החזרי הביטוח, יש לענות על כל התנאים שהציבה חברת הביטוח בפוליסה. נכון, נהיגה שלא ברשות בעלי הרכב יכולה להתפרש כגניבתו וזה יזכה את בעל הרכב בתגמולי ביטוח, אולם חשובה מאוד גרסתו של התובע המבוטח מול חברת הביטוח.  ישנן פעמים שחברות הביטוח תשלחנה חוקר ביטוח על מנת לאמת את נכונות המקרה. כך או כך, ישנו מקום לשיקול דעת באשר לאחריותו של הנהג בנושא – וכתוצאה מכך גם אם יש סיבה להחזרי ביטוח.

כשהמפתח נשאר במתג ההתנעה
הניסוח שבו משתמשת חברת הביטוח בפוליסה יכול לשמש לטובתה או כנגדה בבית המשפט, ואילו חברת הביטוח בפועל עושה שימוש בשיקול דעת למרות סכומי הפיצוי שכתובים בה או התנאים להחזרי פוליסה. כך, אם המפתח מצוי בתוך מתג ההתנעה, וחברת ביטוח קבעה כי יוענק החזר לגניבת רכב באם הרכב אינו מאויש. כשישנו ביטוח רכב אמין, ניתן לסמוך כי יתקיימו כל סעיפי הפוליסה כאמור לטובת התובע שהוא הלקוח ומבלי לגרוע בעניין.

התניות בביטוח רכב מקיף
לעתים חברת הביטוח דורשת מיגונים עבור ביטוח מקיף, כתנאי להנחה בביטוח או לפחות כדי להראות כי למרות המיגון שהיה ברכב והמאמץ להציל את הרכב מפני גניבה, עדיין הרכב נגנב. על המבוטח להיענות לדרישה המדויקת של חברת הביטוח. לדוגמה – על פי השיוך לקטגוריית רכב מסוימת.

הוכחה של התובע מול הוכחה של הנתבעת
במשפט בנושא גניבת רכב, על התובע להראות כי נתקיימו כל תנאי הפוליסה כדי לקיים החזרים, ואילו חברת הביטוח תנסה לסתור את ההוכחות או להראות בהן סתירה כמו למשל אי קיום מערכת מיגון ברכב באותו זמן שנגנב הרכב ולמרות הדרישה. אילו לא הוצגו ההוכחות המתאימות מטעם חברת הביטוח, קיים סיכוי לניצחון התובע.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר