ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

חברות ביטוח רבות המציעות ביטוח מקיף - בחרו בחוכמה

עם כל הכבוד לנושאים השוטפים המקיפים אתכם ולשאר הסידורים, את זה רצוי שלא להניח בצד. כל יום שעובר ללא כיסוי של ביטוח מקיף עלול לעלות ביוקר. הסיבה לכך נעוצה בסיבה לקיומו: הביטוח המקיף אמור לפצות את בעלי הרכב בנזקים שנעשו לו, לדוגמה – אילו הנזק נגרם כתוצאה מתאונת דרכים (ולצורך העניין אין זה משנה כאן מי גרם לתאונה מבין הצדדים, העיקר שלא מדובר בהונאת ביטוח של המבוטח). רק בזמן שהביטוח בתוקף, זכויות המבוטח בביטוח רכב תקפות גם הן.

ביטוח מקיף נמצא בצד שלכם
גם לאחר שרכשתם ביטוח מקיף, תשלמו את מחיר הביטוח ללא הפתעות מיוחדות– בפריסת תשלומים או כפי שקבעתם מראש. אין תשלומים נוספים במהלך השנה לחברת הביטוח, אלא אם מפעילים את הביטוח, ואז נדרשים לשלם דמי השתתפות עצמית בביטוח רכב. לאחר מכן, סכומי הפיצוי יכולים להגיע עד גובה תקרת הביטוח ואפילו לכדי סכומים גבוהים פי כמה וכמה מסכום ההשקעה בביטוח.

להיות מוקפים בהצעות ביטוח רכב
ההצעות בביטוח רכב לא פוסקות להקיף אותנו מאמצעי המדיה השונים, ונדמה לפעמים שחברות הביטוח צריכות את המבוטח יותר מלהיפך – דבר כשלעצמו מעורר חשד בבואנו לבחור את חברת הביטוח המתאימה שתספק גם את הדרישה הנכונה בביטוח רכב. מה שהמבוטח לעתיד צריך לעשות זה לשים לב שהוזלת המחירים לא עולה בהרעת תנאי הפוליסה.

למה קל יותר לעשות השוואת מחירי ביטוח רכב?
כיום קל יותר להשוות בין ההצעות השונות, מכיון שמלכתחילה בהשוואת מחירים פועלים על דרך האלימינציה ומסננים מראש חברות ביטוח אחרות – מה שחוסך בלבול, ובוחרים את הפוליסה המתאימה ביותר על פי מחיר ותנאים בין מספר מצומצם של הצעות אטרקטיביות ומתחרות. המטרה היא להגיע לכמה שיותר הטבות במחיר הנמוך.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר