ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

ביטוח מקיף - לכל מכונית היא גם בית ומשרד

הרכב שלנו הוא המקום שבו אנו מבלים חלק נכבד ולא מבוטל משעות היממה, אפילו אם החלק הזה נראה לנו זניח. יכול להיות שהנסיעה עוברת יותר מהר כשמנהלים את העסקים ואת הסידורים מהמרכזייה של הרכב, וזה בדיוק המקום לטעון שהרכב שלנו הופך להיות כמעט לביתנו השני או למשרד שלנו הנייד שבו סוגרים עסקאות, קובעים פגישות, לוקחים את הילדים לחוגים שלהם ולבתי הספר ונוסעים לעבודה. בסופי השבוע אנחנו לא מרפים. גם אז צריך להכנס לרכב ולנסוע...לטיול.

מכשיר הניווט ברכב
אחד המכשירים השימושיים ביותר ברכב הוא מכשיר הניווט הידוע גם בשם ה- GPS. בתוך המכשיר הזה ניתן למצוא בראיית לילה או יום את כל הכתובות ונקודות העניין ותוך שימוש בדרך הקצרה ביותר. ישנם מכשירים מתוחכמים שיודעים להמליץ לנו על דרך שידוע שהיא פנויה וללא עומס. ישנו מחשב שמחשב את כמות הדלק הנצרכת במהלך הנסיעה והאם אנו עוברים את המהירות המותרת בכל מקטע של הכביש.

מכשירי DVDלרכב
מכשירי ה- DVD לרכב יכולים להיות הפתרון המושלם לילדים רגועים, ובאותה המידה להיות לרועץ כשהם רבים ולא שומרים על אוירה רגועה בזמן נסיעה. רבות מתאונות דרכים בישראל שמבוססות על חוסר ריכוז עקב תנאים לא מתאימים לנהיגה ברכב. כמו כן רצוי להתקין גם דיבורית כדי לנטרל את הידיים מפעילות ולנהוג כחוק.

מה קורה אילו גונבים את הציוד שברכב?
כאשר הרכב שלנו מכיל כמעט את כל המכשור האלקטרוני הנדרש (למעט פקס...) אפשר להבין מדוע גוברת החרדה שמא הציוד שבפנים יקסום לפורץ רכבים. לצורך העניין ניתן לכלול את הביטוח הזה בתוך עלויות ביטוח רכב, ולוודא שכל מה שרגיש נכלל בתוך הפוליסה ותקבלו פיצוי בעניין בשעת הצורך.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר