ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

באילו מצבים כדאי לרכוש ביטוח צד ג ולא ביטוח מקיף

בביטוח רכב אין שאלה – את ביטוח החובה יש לעשות בכל מקרה, ואפילו לדאוג בכל שנה שהוא יחודש בטרם יפוג התוקף של הפוליסה הקודמת. לגבי שאר הביטוחים – מקיף וצד ג´, לא חלה חובה בנושא, אולם התועלת שבעריכת פוליסה כזו יכולה להיות לעזר לכלל הנהגים והרכבים. ככל שזה נוגע לקהל הישראלי, בדרך כלל אם אפשר לוותר על ה"לוקסוס" הזה, הרי שאין צורך להכניס אותו לסל המוצרים בביטוח לרכב, ומאידך – יותר נהגים מעדיפים לעשות את הביטוח המקיף וכן את צד ג´.

מה מקנים ביטוח רכב מקיף וביטוח צד ג´?
ביטוח מקיף הוא הביטוח שמאפשר לקבל החזרים בגין נזקים לרכוש שנעשו לרכב של המבוטח. מדובר על ביטוח סטנדרטי ברוב המקרים, שבו ישנם הסעיפים הבסיסיים המסוכמים על פי חוק לביטוח רכב פרטי ולביטוח רכב מסחרי עד 4 טון.  מי שמעוניין, יכול להוסיף עוד הרחבות בביטוח ולקבל החזרים במקרים נוספים. ביטוח צד ג´ מקנה החזרי ביטוח אילו גורם אחר נפגע ברכושו מן הרכב המבוטח.

מתי להעדיף ביטוח חובה וצד ג´ בלבד?
ביטוח צד ג מגיע למבוטח באופן אוטומטי עם הביטוח המקיף, אולם ישנם לקוחות מבוטחים שמעדיפים לא לעשות ביטוח מקיף. אלו יכולים לבחור לעשות ביטוח צד ג בנפרד. הסיטואציה הזו קורה בדרך כלל אצל נהגים שיש להם רכבים ישנים וחברת הביטוח לא מעוניינת לבטח אותם – לכן מציעה להם מחיר יקר למדי, או אצל נהגים על דו גלגלי.

האם באמת ביטוח מקיף הוא הוצאה מיותרת?
התשובה היא לא, ביטוח מקיף בכל מקרה יכול להשתלם, אולם בעיקר במצבים בהם תובעים את חברת הביטוח. נכון, המחיר יקר יחסית לפוליסה הזו ויכול לעתים להשתוות לערך הרכב, אולם במידה וישנו נזק קטן שהופך את הרכב לטוטל לוס, אזיי החזרי הביטוח או הרכב החלופי במסגרת הביטוח יכולים להיות יעילים.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר