ביטוח רכב
צור קשר שירותיםתקנון גלריה חדשות מאמרים אודות דף הבית
ביטוח חובה
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג´

השאר פרטים לקבלת ביטוח רכב במחיר הכי זול

ביטוח נהג צעיר
ביטוח נהג חדש
ביטוח משאית
ביטוח למונית
ביטוח רכב ליום אחד
ביטוח רכב לתקופה קצרה
ביטוח רכב לסטודנטים
למה להשוות ביטוח רכב?
איך לבחור ביטוח רכב?
השוואת מחירי ביטוח רכב

מה עושים כשרוצים לרכוש רכב?

נזכיר תחילה כי המצב בארץ הוא מעט שונה מאשר שאר המדינות המערביות, וזאת בעיקר בגלל שהתחבורה הציבורית בארץ אינה מפותחת כמו בשאר הארצות הנ"ל: אין מספיק רכבות קלות, אין רכבות תחתיות, הרכבת לעיתים צפופה ומאחרת, האוטובוסים עמוסים ואם אתם גרים מעט רחוק מהמרכז, אז תכיפות האוטובוסים היא נמוכה משמעותית, וכל הנוגע לתחבורה קלה כגון אופניים, אין מה דבר, אין מספיק מסלולים והם נאלצים לרכוב בין הולכי הרגל (ומסכנים את ההולכים) או על הכביש (ואז מסכנים את עצמם).

איך בוחרים רכב?
אזרחי ישראל, מהסיבות שנאמרו, בוחרים אם כך לנסוע ברכב פרטי, גם אם משמעות הדבר הוא שייתקעו בפקקים או שיאלצו לשלם על חנייה יקרה. אז איך בוחרים רכב שישרת אותנו נאמנה? השלב הראשון, הוא להקצות תקציב אשר נוכל לעמוד בו, שלב זה מאוד מאוד חשוב, הגדירו תקציב ואל תחרגו ממנו. השלב השני הוא בחירת הרכב על פי צרכינו האישיים: האם אני נוסע הרבה ולכן צריך רכב חסכוני? האם זה רכב למשפחתי ועל כן אני צריך רכב מרווח, האם זה רכב עבודה ולכן אני צריך אמינות יחד עם מקום אחסון וכו´.

בדיקת הרכב
כעת שהחלטנו על איזה רכב אנו רוצים, הגיע הזמן לבדוק אותם בפועל. שימו לב לדברים כמו מכות בגוף הרכב, מצב הגלגלים, מצב המנוע, איבזור פנימי וכו´ – כל זאת נעשה על מנת שלא נהיה מופתעים ממשהו אחרי שנרכוש את הרכב ואז נאלץ להשקיע עוד כסף וזמן ברכב. זיכרו, רכב הוא ההוצאה השנייה בגודלה שנעשה (אחרי מגורים) ועל יש לעשות זאת בכובד ראש.

אחרי רכישת הרכב
הדבר הראשון שעושים עם רכישת הרכב הוא ביטוח רכב. על פי חוקי המדינה, כל בעל רכב חייב שיהיה לו ביטוח רכב בתוקף, אם אין לכם, אינכם יכולים לנהוג ברכב. כמו כן, יש לשקול עשייה של ביטוח מקיף לרכב שכן לצערנו, ישנם גנבים רכב, ויותר מכך, יש נהגים רבים שנוהגים ללא אחריות ובכך גורמים לתאונות.

השוואת מחרי ביטוח רכב

כל הזכויות שמורות לקולביט - שירות השוואת מחירי ביטוח הרכב של ישראל! השירות שלנו מאפשר לך להזין את פרטי פרטי הרכב והנהגים ולקבל הצעות מחיר לרכישת ביטוח רכב ממיטב חברות הביטוח בישראל ובמחירים הוגנים ומשתלמים. את הצעות המחיר לרכישת ביטוח רכב תקבלו בתוך זמן קצר ביותר. באתר שלנו תמצאו מידע מקצועי על תחום ביטוח הרכב, ביותר גם על: ביטוח רכב, ביטוח מקיף וביטוח חובה. באתר תקבלו בנוסף תקובות לכל שאלותיכם וטיפים ממומחי ביטוח רכב.


מפת אתר | צור קשר